Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. ciklusnapomon vagyok és a...

17. ciklusnapomon vagyok és a hőm nem emelkedik illetve, az ovulációs tesztek is negatívak. Tegnap és előtte volt némi tojásfehérjéhez hasonló nyákom. Előfordulhat hogy elmarad ebben a ciklusban az ovuláció?

Figyelt kérdés
Van akinek késői az ovuja? Várom a tapasztalatokat!
2023. nov. 5. 10:01
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Egyébként voltak valamilyen tüneteid a pozitív terhességi teszt előtt? :)
2023. nov. 7. 09:35
 22/36 A kérdező kommentje:
Az esti erős teszt után, a mostani tesztemen szemmel láthatóan behalványodott a csík. Csak akkor látom ha nagyon nagyon nagyon rakoncentralok :) elnezest a kép minőségért de botrányos a mostani fény viszony hol világos van hol sötét 😂 [link]
2023. nov. 7. 12:28
 23/36 A kérdező kommentje:
[link] Véletlen itt meg lekarmoltam a fél eredményt 😂
2023. nov. 7. 12:34
 24/36 anonim ***** válasza:
Abban a hónapban amikor összejött( 3.hónapban) nem keresgettem magamon tüneteket az első 2 hónapban voltak petefészek, hasszurkálások, hányinger stb azthittem h terhes vagyok de jól megjött a havim.Aztán a ciklusom egy nagy fos mert 9-10 napra ovu után megjött a mensim amit itt ezen az oldalon jól leirtak hogy ennyivel nem sikerülhet beágyazódni stb stb.Na az első 2 hóban nem sikerült így a 3.ban úgyvoltam vele ha ismét megjön márpedig úgyis megfog orvoshoz fordulok a ciklusom miatt.Nem stresszeltem ra az első 2 hóba viszont rástresszeltem.Annyi tünt fel hogy amikor párom fogdosta a mellem akkor érzékenyek voltak egészen ovutól a nemvárt napjáig.De ezt se tudtam be annak h na terhes vagyok.Érzékenyek szoktak lenni a melleim igen menstruáció alatt meg néha néha egész ciklusban.Ennyi tünet volt.Mellérzékenység.De ennek se tulajdonitottam nagyobb jelentőséget.
2023. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondanám pozitívnak ezeket a teszteket.Az enyém erősebb volt a tesztcsíknál vagy ugyanolyan erös.ilyen halvány tesztjeim voltam egész ciklusban ovun kivül
2023. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Értem :) milyen erősségű LH tesztet használtál? Ez a fajta 20-as amit csináltam
2023. nov. 7. 20:27
 27/36 anonim ***** válasza:
Nemtudom milyen erősségű volt.Mikor megrendeltem meg olvastam az ovutesztről azt se tudtam h van többféle erősségű.Amazonról rendeltem a premom teszteket lh és hcg teszt mindkettő volt a csomagban.Passz hanyas erősségű volt.
2023. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaid :) bármi is történik megírom hátha valaki hasonló cipőben fog járni :)
2023. nov. 7. 21:18
 29/36 anonim ***** válasza:
rendben, mindenképp írj ha szeretnél privátban is. Kitartást és sok sikert.No stress
2023. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Ma van a 28. ciklusnapom meg kellene jönnie és semmi előjele egy két pici görcsön kívül. A kérdés ota tehát a helyzetem változatlan 😮‍💨😶
2023. nov. 16. 14:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!