Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. ciklusnapomon vagyok és a...

17. ciklusnapomon vagyok és a hőm nem emelkedik illetve, az ovulációs tesztek is negatívak. Tegnap és előtte volt némi tojásfehérjéhez hasonló nyákom. Előfordulhat hogy elmarad ebben a ciklusban az ovuláció?

Figyelt kérdés
Van akinek késői az ovuja? Várom a tapasztalatokat!
2023. nov. 5. 10:01
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Kazettás coraxot.. ám most vettem egy expect LH-t is amit először használtam. Ugyanis mult hónapban sem volt teljesen piros a corax mégis volt ovum :)
2023. nov. 5. 16:38
 12/36 A kérdező kommentje:
[link] [link] Ez a teszt sorozatom :)
2023. nov. 6. 19:42
 13/36 anonim ***** válasza:
Szuper na látod jó lesz az.Szerintem legyetek együtt ma.
2023. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Voltunk együtt délután :) ha sikerül a baba remélem elég mert a párom csak holnap éjjel jön haza. Egyebkent reggel leesett a hőm. Ennek az LH teszt meg testhő figyelésnek nincs ez az “egymás után” sorrendje? ( mármint hogy a teszt ovu előtt 24-36 órával előbb pozitív, a testhő pedig ovu napján esik le) nem értem magam :)
2023. nov. 6. 19:53
 15/36 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs.Sosem mértem a hőmet full stresszesnek tartottam, nemis értek hozzá igy sosem csináltam.Ovuteszteztem és megfogant a babám a 3.próbálkozós ciklusban.

#1.2.5.6.13 as vagyok.

2023. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Remélem én is hasonló sikerrel járok :) :) :)
2023. nov. 6. 20:10
 17/36 anonim ***** válasza:
Biztosan :) de én nem mérném a hőt csak stresszel téged is h most leesett most felment az jó e vagy sem.De te tudod, engem stresszelne h most mi miért van beképzelnék dolgokat.Így meg a pozitív ovu teszt és a kövi menstruációig fullra bestresszelsz ami nem tesz jót.
2023. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Van benne igazság amit mondasz :) csak azt olvastam több helyen hogy a kettő együtt érdemesebb azért kezdtem el
2023. nov. 6. 20:31
 19/36 anonim ***** válasza:
Hát énis olvastam mindenfélét mégsem volt sosem világos ez a hőmérőzés.Nekem nem volt jelentősebben szükségem rá.
2023. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Igazából arra szolgál hogy megtudd utólagosan, meg történt e az ovuláció :) azért mondták hogy LH teszttel együtt érdemes csinálni mert ha a teszt pozitív nem biztos hogy az ovulációnak sikerül is végbe menni, úgy mond “próbálkozott” akkor a szervezet :) onnan tudni hogy megtörtént, hogy magasabb lesz az alaphőnél a testhő és úgy is marad amíg meg nem jön :) igazából nekem ma reggelre még alacsony maradt “sajnos” :) majd tesztelek most del körül egyet :) ha gyengébb lesz a második vonal akkor márcsak holnap reggeli hőből tudom meg hogy volt e ovum. :) eddig telibe piros tesztet sosem produkáltam :D
2023. nov. 7. 09:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!