Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt teherbe...

Menstruáció alatt teherbe esni? Tudom teszteljek 1. -ször.

Figyelt kérdés
Nem védekezünk július 23.-án volt meg.Rendszeresen élünk nemi èletet.Azóta nem jött meg.Tesztet nem akarok várok még pár napot.Máskor is volt ilyen hogy kimaradt 1hónap.Amúgy rendszertelen a menszeszem.Általába 35napos a ciklusom.De a legutobbi menszeszem előtt is így jártam nem akart megjönni teszteltem 3negativot.Elmentem a nőgyógyászatra ott kiderült van egy kicsi ciszta és mondták várjak h.megjön e magától és megjött.Azt is mondta a doki ha magától megjön nem kell visszamennem.De most pár napja elbizonytalanodtam lehet hogy tesztelnem kéne mindenképp.A tesztet ma megvettem így reggel nèzem.Tünet gyomorégés néha hányinger illetve sűrűbben pisilek de se a mellem nem érzékeny se semmi terhessègre utaló tünetem nincs.Kiszámolni nem tudom ilyen ciklus mellett hogy mikor van peteérésem.Meg tudom hogy ne higgyek az álmoknak de múlthéten a párom azt álmodta hogy terhes vagyok és nekem is volt egy ilyen álmom.Nagyon boldogok lennèk ha babát várnánk.
2016. szept. 14. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is nagyon szorítok Nektek!!

Természetesen tesztelj reggel.

De én úgy gondolom, hogy valami hormon probléma lehet, ha 1 hónapot kimarad,és nem is az első. Mindenképpen fordulj orvoshoz.

De attól függetlenül nem zárható ki a baba, egy rendszertelen ciklus mellett sem.

Én szorítok!

1. Teszt

2. Orvos

Sok sikert :)

2016. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedvességed Persze akármit mutat a teszt felkeresem a nőgyógyászt még a héten.
2016. szept. 14. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen írd meg mi lett,én szorítok!

Első :)

2016. szept. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Enis igy vtam kb.

E vitamint kellett szednunk nekem ovutol mensziig. Paromnak vegig

2016. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megfogom írni kedves kommentelő :).Nagyon jó érzés hogy így ismeretlenül szorítasz nekünk.😉😊

Nektek segitett az E vitamin,lett azóta babátok?

2016. szept. 14. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi melozok elkuldte elobb, szval e vitamint szedtunk. Ra masfel honapra sikerult elotte 7-8 honapig nem.

Na meg tornaztam is, relaxáltam. Maskepp etkeztem picit!:)

2016. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet megpróbálom èn is. :)
2016. szept. 14. 20:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia :) Voltam uh.-on .Rendes nagy uterus.EM.:5mm.B.o.apró tüszö.Elküldött vizeletből terhességi próbára.De szerinte nincs terhesség.
2016. szept. 16. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!