Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálni?

Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk a babával,de sajnos nem akar összejönni. Mindig rendszertelen volt a menstruációm, aminek az oka meg is lett, (ciszta) viszont azóta se rendszeres, doki mondta majd beáll.

Azt mondta az orvos, hogy ovulációs tesztet használjunk és úgy próbálkozzunk. Lassan 1 éve használjuk ezt a módszert (eddig sikertelenül) viszont az elmúlt 3 hónapban napra pontosan jött meg (természetesen próbálkoztunk) viszont ma 1 hete hogy megint késik viszont nem merek tesztet csinálni, mert félek egy újabb csalódástól.

Szívesen olvasnék teherbeesési sikersztorikat, első tüneteket, miből gondoltátok, hogy baba lesz stb.


nov. 6. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a leghosszabb ciklusodhoz képest is késik, akkor.
nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fél év múlva?:)
nov. 6. 12:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad rendszertelen, nem azt, hogy nem is nagyon van…..

Ebben a ciklusban volt pozitív ovulaciós teszted? Mikor?

nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálsz tesztet nem is fogod megtudni. Rosszabb, ha azon gondolkodsz, hogy igen vagy nem.
nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már csinálhatsz,ha terhes vagy, akkor mutatja.Már ha valóban késik.De amúgy 2 év sikertelenség,meg időnként fél év kimaradt menzesszel én már elindulnék kivizsgálásokra, meddőségi központba.Az orvos,ha annyit mond,hogy majd beáll, akkor egy barom.Annak oka van,ha nem jön meg,rendszertelen,vagy nincs ovuláció.Erre nem lehet azt mondani,hogy próbálkozzatok,majd beáll,kivéve,ha le se sz@rja a doki,hogy valaha lesz-e gyereked.Volt ovulációd?Ha volt mikor? Onnantól 15-16 napra már pozitív a teszt,ha van baba.
nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Okt. 16-17-én volt pozitív az ovu teszt
nov. 6. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akkor valóban volt ovulációd is, és azóta nem jött meg, akkor nyugodtan tesztelhetsz, pozitívnak kellene lennie.
nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En tesztelnék a helyedben..És nem ülnék tétlenül félve. Semmi tünetem nem volt abban a hónapban amikor megfogant a babám, kimaradt a menstruációm és pozitívat teszteltem.Nem feltétlen kell érezni " tüneteket" amikor teherbe esel.
nov. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 nappal mensi előtt + volt a tesztem ha terhes voltam. Olyat is csinált a szervezetem hogy képes volt csúszni pár napot ahogy csináltam - tesztet pár óra és meg is jött.

Ne szivasd magad tesztelj, ha van otthon tedzt fogd magad és pisilj. 1 hét késésnél már bármikor kimutatja

nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!