Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja született meg a...

3 hónapja született meg a kislányom aki 100% anya tejes. Második honapban meg jött a mensim rendesen ugyan úgy mint az előtt viszont ebben a honapban már 4dik napja késik. A ciciztetés befojásoljatja?

Figyelt kérdés
A párommal nem vedekeztunk mert úgy tudom nagyon kicsi az eséje hogy teherbe esek míg cicizik a babám. A késés 2dik napján csináltam egy tesztet de negatív volt. Szerintetek pár nap múlva teszteljek ujjat??
2023. nov. 6. 22:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik nem ocsároltak hannem szépen válaszoltak a kérdésre!

Ma azt vettem észre hogy egy kis barnas folyasom van. Az előtt is volt hgy nem egyformán jött meg a mensim a kislanyomal is 4 évig próbálkoztunk míg esze jött. Ha most mégis babát varok én nem nyűgnek vagy gondnak nézem ha nehéz is én fel nevelem és igen is meg tanitom arra hogy az emberekkel illik szépen beszélni és nem bántani ha tanácsot kér. A gyerek soha nem nyűg hanem áldás egy anya életében szerintem legalább is.

2023. nov. 7. 13:49
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már menstruáltál így volt ovud, tehát lehetsz terhes.

A szoptatás miatt még össze - vissza jöhet meg, de ha megjön előtte kb 2 héttel volt peteérés és ha volt szex lesz gyerek.

Nem 1 olyan embert ismerek ahol nincs 1 év a két gyerek között, ha kiszámolod 3 hónap alatt összehozták a tesót

2023. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!