Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudom rendesen...

Miért nem tudom rendesen kiszívni a babám orrát???

Figyelt kérdés

Próbálom az orrszi porszival, de konkrétan alig jön valami, abbahagyom és hallom, hogy ugyan olyan mint volt...fújom előtte a sterimaral várok is vele, egyik orrát befogom és úgy szívom a másikat de semmi... tegnap este már 10mp ig nem vett levegőt mert úgy televolt az orra, úgy kellett fújkálnom... :( nagyon idegtépő. 5 hónapos, apukája covidos egyebként.

Orvosnál voltunk ma reggel, semmi praktikát nem mondot... ja és olyan mintha már a torka is fajna vagy nemtudom, a legutóbbi szívás után elég csúnya hangja volt. Köhögött az orrszívás után. Gyogyszertárban azt javasolták fürdőbe csináljunk párát



2023. szept. 4. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos megoldást nem tudok, de én is sokszor ezt tapasztalom. Mondjuk olyan is van, hogy ugyan nem jön ki semmi, de utána valahogy mintha mégis jobban kapna levegőt. Nem jött ki, de legalább bent átrendeződött a trutyi.
2023. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az en babam 5 hetesen volt covidos, mindig inhalalas utan szivtuk az orrat, tok jol kijott utana, fellazitotta. Egyebkent semmi praktika nem volt a covidra, orrszivas, inhalalas, szukseg eseten lazcsillapitas. Ennyi.
2023. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2es valaszoló, hogy inhaláljak ennyi idős babával?? 😅
2023. szept. 4. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Hat hogy??? Ele tartod a maszkot….
2023. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jo.. én a régi modszert tudom..a forralt víz, takaró fejfölé es bebújok vele
2023. szept. 4. 20:38
 6/13 anonim ***** válasza:

5 hónaposom most gyógyult meg.

Kapott fenistil cseppet (nátha), sinecod (köhögés) + sterimar meg nasivin baby

Próbáld hosszabb ideig a tengervizes sprayt, hogy jól átjárja, az orrszívóval pici köröket az orrában. Remélem hamar meggyógyul, de vidd vissza orvoshoz ha sokadik nap és nem gyógyul

2023. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hosszab ideig alatt mit értesz? :) egy fujás alatt 2x szoktam befújni neki
2023. szept. 4. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Hosszabb ideig nyomd folyamatosan a "gombját". Ne csak belesprciccelj, hanem amíg nem folyik vissza ki az orrán. Ezt még a kórházban mondták nekem amikor a nagyobbik lányommal más miatt ott voltunk de közben náthás volt
2023. szept. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdemes beruházni egy inhalátorba. Minden felső légúti megbetegedésnél jól jön.

Nekünk is maszkos van, kb.8 hónapos korában volt először náthás, akkor vettük. Nem sokszor volt beteg eddig, de mindig használtuk. És inhalálás után mindig sokkal jobban kapott levegőt. Segít feloldani a váladékot. Mi Salvus vizet teszünk bele.

2023. szept. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. szept. 5. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!