Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 nappal menzesz előtt...

12 nappal menzesz előtt alhasi görcsök, puffadás, derékfájdalom Lehetek kismama?

Figyelt kérdés

Peteérés előtt 2 nappal voltunk együtt a férjemmel. Megszakításos módszerrel. Nem terveztünk most kisbabát, de azért sem védekeztünk mert örülnénk ha mégis jönne! ❤️

Szóval peteérés után két nappal már elkezdődtek az alhasi görcsök, a puffadás és a derékfájdalom, és azóta is tartanak folyamatosan! Ezt tényleg folyamatosnak képzeljétek el. Reggeltől estig. Most már 6 napja. Tegnap este pedig hasszúrkálást is éreztem. A ciklusaim 30 naposak szoktak lenni.

Reménykedhetünk babában? :)



nov. 7. 11:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Nem
nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem jön meg, csinálsz egy tesztet, kiderül. Amíg nem marad el a menstruáció, nincs terhességi tüneted. Ezek PMS tünetek, vagy az se, csak túlfigyeled magad.
nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Előre is bocsánat azoktól akik nem hisznek ebben hogy hamar lehet érezni a tüneteket, de nekem már van egy gyerkőcöm akivel mikor még nem tudtam hogy sikerült e a babóca akkor éreztem mindent. Az egész beágyazódást. Szóval nem csak bebeszéltem magamnak. Egyébként nagyon érzékeny vagyok ilyen téren
nov. 7. 11:56
 4/34 anonim ***** válasza:
43%
Igen, hasas vagy.
nov. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Meg miért figyelném túl magam amikor nem is úgy indultunk neki hogy na akkor most babaprojekt?
nov. 7. 11:58
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

🤦🏽‍♀️Ez nem hit kérdése.Van rá vagy 0,001% esélyed, hogy terhes vagy, de ezeknek a "tüneteknek" semmi köze hozzá.

(Ha a férjed is örülne neki, akkor nem szakította volna meg.)

nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Akkor leírom mégegyszer. Azért megszakítással voltunk együtt mert most nem volt babaprojekt. Ettől független mindketten nagyon örülnénk neki. De persze te biztos jobban ismered a férjemet. :)
nov. 7. 12:03
 8/34 A kérdező kommentje:
Ja és mivel ezt saját magamon tapasztaltam és rajtam kívül még rengetegen mások akik ugyanúgy érzékenyebbek, ezért nem fogok tőled elnézést kérni, mert szerinted lehetetlen. Elfogadom a véleményed és ennyi.
nov. 7. 12:05
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút semmi tünetem nem volt mikor sikerült, mondjuk nem is figyeltem magam eszelősen.
nov. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell elnézést kérned. Hidd el, nekem tök mindegy, te terhes vagy-e, vagy mennyire éled bele magad a semmibe.

#6

nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!