Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló utóhatása...

A fogamzásgátló utóhatása lehet a rendszeres puffadás?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve hagytam abba a gyógyszert, mert babát szeretnénk. Azóta voltam hormon és egyéb vizsgálatokon, mindent rendben találtak, de ez a rendszeres puffadás nagyon zavar. Kb pár nap van a menstruáció és az ovu között mikor nem jelentkezik, de azon kívül szinte mindig. Más is járt így esetleg?
2022. jan. 10. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazan, sztem gluten vagy laktoz erzekenyseg. Menzesz es ovu kozott a "legerosebb" a szervezet, olyankor eleve kevesebb az egeszsegugyi panasz. Probalj dietazni.
2022. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lassan már szinte semmit nem eszek, volt hogy egy laktóz gluténmentes kekszet ettem egész nap és akkor is
2022. jan. 10. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem 1 nap alatt fog helyreallni a belflorad es az sem jo, ha nem eszel semmit. Olyanokra keress ra, hogy epe- vagy majkímélő diéta es csinald hetekig. Anyukam szokta mondani, hogy amit egy epebeteg megehet, az senkinek nem tud ártani.
2022. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm :)
2022. jan. 11. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!