Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a tapasztalatotok véleménye...

Mi a tapasztalatotok véleményetek a Virág Natura ciklus és Pcos teáiról? Rendeltem ma kezdtem el fogyasztani. Kiváncsi vagyok kinek mi a tapasztalata véleménye róla? Segített valakinek a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés

nov. 9. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem segített. Két évig próbálkoztunk sokszor ovu sem volt.

Elkezdtem inni második hónapban terhes lettem. Őt májusban elvesztettük 10 hetesen, újra elkezdtem inni július végén és szeptember közepén ismét pozitív lett a teszt, 12 hetes leszek vasárnap


Sok sikert!

nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok!


Mi más fél éve próbálkozunk, februárban volt egy vetélésem.

Sajnos azóta nem jött össze.

nov. 9. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Koszonjuk!


Egy próbát megér nálad is, ártani nem árt

nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én július óta iszom a teákat, méhpempőt, inositol port tőle,plusz most rendeltem a férjemnek és nekem is vitaminokat . De én úgy veszem észre h nekem sajnos nem segít...miután el fogytak nem fogok többet rendelni tőle.
nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

16 évesen sajnos kikiáltott meddőnek a nőgyógyászom (nőgyógyászt váltottunk), majd életmód váltással vitaminokkal leleteim folyamatosan nagyon jók lettek

Pcos és inzulin rezisztenciával küzdöttem + pajzsmirigy alul működés. Nem voltam hajlandó gyógyszereket/hormonokat szedni. Folyamatos vitaminokkal szelén, cink, c-d vitamin, pajzsmirigy vitamin, multivitamin. Segített, hogy jó vérképem legyen és eltűnjenek a cisztáim. Ezért bízom ebben a teában is. Persze érdekelnének a tapasztalatok és vélemények, nyilván nem mindenkinek segít

nov. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!