Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes terhességi...

Mikor érdemes terhességi tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Mivel, hogy rendszertelen a mensim kicsit nehéz dolgom van.

Együttlét után mennyi időnek kell eltelnie a pozitív teszthez?

Valahol azt olvastam elég 1 hét is valahol 2-3 vagy 4.



nov. 10. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hol olvastál olyat hogy együttlét után 1 héttel érdemes tesztelni? 7 nap? Még be sem ágyazódik... Tudod mikor van ovulációd? Nem aktustól számolunk hanem ovulációtól.Ha valóban aktustól számolsz nemtudván az ovulációd számolnék minimum 16 napot teszt elött
nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után kb. 16 nap, de ez csak akkor, ha akkor volt pont az ovulációd és a megtermékenyítés. Ha az aktus után pár nappal történt csak a fogantatás, akkor lehet 18-20 nap is... 😊
nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hét minimum. De abból szoktak lenni, az ez most csík vagy nem csík kérdések. Inkább 3.
nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Rendszertelen menstruációnál neked azért nehezebb dolgod van, mint aki óramű pontossággal mensizik. A teszt érzékenységétől is függ mikor mutatja ki. A gyógyszertárban olyat kérj ami szuperérzékeny. Pl Clearblue. Mivel nálad nem lehet tudni mikor van általában peteérésed sem, így ha rendszeresen dolgoztok a babán mindennap többször, akkor is kicsit sajnos nehezebben jöhet össze a baba.


Sokmindent írnak a tesztekről, de nagyjából az utolsó vérzésedtől számolva 5 héttel már biztosan mutatnia kellene valamit, ha összejött a baba. Ha neked hosszabb a menstruációs ciklusod akkor ez lehet 6-7 hét is mondjuk egy nagyjából 45 napos ciklusnál.


Én jártam úgy hogy egy nap két tesztet csináltam, az egyik kimutatta a másik nem.


Kb nekem leghamarabb az 5 hetes terhességet mutatta ki pedig végig teszteltem. Ez attól is függ kinek milyen szintű a HCG szint a vizeletében.

nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem május 20-án volt pete érésem, orvosi vizsgálat miatt tudom, aznap együtt voltunk. Előtte és utána nem. Így biztosan aznap foganhatott. Május 31-én teszteltem egy 10-es teszttel ami olyan pozitív lett, hogy szinte csak én láttam. Azt hittem beképzelem, mert úgy nézett, mint egy árnyék... Másnap június 1-én halvány pozitív amit "talán" már más is látott. Június 2-án már egyértelműen látszott rajta halvány pozitív teszt.
nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok


[link]

[link]

[link]

nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!