Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

7 éve együtt vagyunk már, külön élünk a szüleinktől. Voltak hormonális bajaim a fogamzásgátló abba hagyása miatt és a menstruációm össze vissza volt meg. De olyan szinten hogy volt hogy nagyon erős volt, következő hónapban meg semmi.

KB 2 hete, az ovuláció környékén együtt voltunk és nem védekeztünk.

Most pedig pozitívat teszteltem.

És csak azért nem tudom hogy mondjam el neki, mert igazából a gyerek vállalás témáról nem igazán beszéltünk eddig. Bár én meg szeretném tartani.


2023. nov. 11. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Tudja egyáltalán, hogy abbahagytad a gyógyszert? Mert akkor nagyon egyszerű lesz. Drágám! Tudod, hogy nem védekeztünk. Kellett volna🤷🏼‍♀️

Amúgy nonszensz, hogy 7 év alatt még 1x se jött szóba a gyerek kérdés. Akkor mégis mi a fr.ncról beszéltek?

2023. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Azért annyira nem érheti hidegzuhanyként, ha tudta hogy nem szeded és beléd élvezett.

Így mondd meg:

"Drágám(tetszőlegesen változtatható), terhes vagyok"

2023. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gyógyszert azért kellett abbahagynom mert kialakult a visszér miatt. Úgy írta fel a doki hogy előtte nem vizsgált ki, minek az alapon, meg jó lesz az.

Erről tud persze. Felszoktuk hozni témába, de nem sűrűn.

2023. nov. 12. 00:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha abbahagytad a gyógyszert, és máshogy nem védekeztetek, akkor csak tudtátok, hogy megvan az esélye a teherbe esésnek, nem? Szóval annyira csak nem váratlan ez.
2023. nov. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idosek vagytok? Hogyhogy soha nem jott szoba? Akartatok egyaltalan? Az emberek tobbsege a kapcsolat elejen ezeket lezongorazza, pont az ilyen esetek elkerules vegett. Hogy ki akar hazasodni, ki nem, ki akar gyereket es mennyit, ki nem, stb. Nehezen tudom elkepzelni, hogy 7! ev alatt ezekrol soha nem ultetek le beszelgetni.
2023. nov. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes kapcsolat ahol 7 év alatt nem jön szóba a baba mi 8 évig megszakitásosan védekeztünk, tudtuk jól mire válallkozunk, soha nem szedtem egy szem fogamzásgázlót sem.Akkor estem teherbe amikor eldöntöttük hogy na most.Egyébként már 3 éve téma hogy megvárjuk a ház építést, hogy legyen stabil munkám stb. Hát leülsz vele minél hamarabb és elmondod hogy ugye a nem védekezésből és ugye a gyógyszer abbahagyása végett teherbe estél.De ha tudtad h ovulálsz miért nem mondtad h huzzon gumit? Vagy te már akartad a gyereket, őt meg nemtudtad mit akar és majd lesz valami ha terhes leszel alapon gondolkoztál? ha 7 éve együtt éltek azért csak stabil a kapcsolatotok, csak nem hagy el emiatt.Hisz minden pár egy nap szeretne családot alapítani
2023. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ha ő volt az, akivel ovulációkor védekezes nélkül voltatok együtt, akkor olyan nagy meglepetés csak nem lesz neki egy "képzeld, terhes vagyok" típusú 3-4 szavas bejelentés. Ha csak nem a 8 általánosa sincs meg, hogy ne tudja hogy készül a gyerek.
2023. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem védekeztetek sehogyan, akkor nyilván sejti. Egyszerűen mond el neki.
2023. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de erről illett volna akkor beszélni, amikor nekiálltatok védekezés nélkül szexelni. Tisztázni kellett volna, mi van, ha terhes maradsz, mert benne van a palókliban...
2023. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Apa leszel, képzeld terhes vagyok. Gyerekünk lesz. Ezeket is, mondhatód. Úgy értettem ezt a kérdést, hogy a pasi nem tudta hogy tabletta szedés nincs, a pasi azt hitte hogy védve vannak a terhességtől.
2023. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!