Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetett ez a vérzés?

Mi lehetett ez a vérzés?

Figyelt kérdés
Babát tervezünk és a menstruácuációm előtt 1 héttel barnás, pirosas pecsételést tapasztaltam a wc papíron, örültem, hisz úgy voltam vele, hogy lehet a beágyazódás, majd ez a vérzés erősebb lett, de nem volt vészes 3 napig tartott…csináltam tesztet, de negatív lett, majd 1 hét múlva mégegyet és az is negatív lett…holnap megyek dokihoz, hátha…szerintetek mi lehetett ez a vérzés? Nem jött meg, de a tesztek is negtívok:(

nov. 15. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet tolódott az ovuláció, és csak ovulációs vérzés volt. Vagy teljesen elmaradt az ovuláció.

Kikor volt ez?

nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most egy héttel korábban jött meg, az is előfordulhat.
nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért is volt fura, mert az a vérzés elég kevés volt az én mensimhez képest, illetve 3napig tartott, ami nekem általában 6-7napig tart😔
nov. 15. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, néha előfordul, hogy kevesebb, kevesebb napig tart. Vagy korábban esetleg később jön meg. Nem vagyunk gépek. Amíg nem rendszeres ez, hanem évente 1 vagy esetleg 2 alkalommal fordul elő az teljesen belefér. Ha rendszeresen "össze-vissza" az baj, de ilyen előfordul bárkivel, hogyegy ciklusa nema megszokott időben és módon zajlik le.
nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jártam már én is így. Nekem a doki azt mondta rá, hogy amég nem rendszeres ez a dolog addig nincs baj. Majd megkérdeztem, hogy esetleg terhesség lehet?

Megvizsgált, de mondta, ha véreztem(nekem is kevesebb volt és kevesebb napig tartott) véreztem és több napig így kizárt. Igaza lett mindig.

nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!