Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hova fajul ez a vilag? (bovebb...

Hova fajul ez a vilag? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

Most volt a TV-ben, hogy Angliaban a legmagasabb a tini anyak szama. 2007-ben majdnem 8000 16 ev alatti !! lany esett teherbe. Az osszes brit tinedzser 15%-a semmilyen vedekezesi modszert nem hasznal (nem csoda hogy egyre jobban terjednek a betegsegek is, a terhesseg az meg a kisebbik "rossz").

Ja meg egy: naponta atlag 20 14even aluli lany esik teherbe az Egyesult Kiralysagban .Gyonyoru...


En meg 14 eves voltam, mikor eloszor csokoloztam es azt se tudtam mi a jo benne, abszolut furcsanak talaltam es nem elveztem. Ezek meg mar gyereket szulnek. :(


2010. okt. 20. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Aki járt már személyesen egy hétnél tovább angliában az tudja hogy egész más az amilyenek az angolok a trafalgar square-n és mások vidéken meg londonban egy panelban.


magasról tesznek az iskolára buták mint a tök és olyan szintü biológiai tudásuk van a gimiben amilyen itt egy hatodikos ált.iskolásnak.


szóval én ezen már nem csodálkozom.


az egy egész más világ...

2010. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt a Life Networkon egy műsor, nem emlékszem a címére, olyan volt, mint a Várandós tinik, csak angol lányokkal. Hát az valami rettenet volt. A 15 éves (egyébként ilyesztően ronda) lány közölte, hogy 13 volt, amikor először teherbe esett, akkor sajnos elvetélt, de azóta nem nyugodott addig, amíg újra nem sikerült neki. Kábé a 8. hónapban volt, lógott a cigi a szájából, a 16-17 éves nővére szintén gyereket várt, és ezt az egész mocskot kommentár nélkül adta le a műsor. A "bezzegnyugat"...
2010. okt. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ehhez sajnos hozzá kell szoknunk. Ha megfigyeltétek akkor az ilyen hóbortok egyszercsak elérnek kicsiny hazánkba is. Lassan csak az lesz 14-15 évesek társaságában a menő akinek a karjában egy baba fekszik.

Bár szerintem ebben mi felnőttek vagyunk igazándiból a hibásak. Sokat megengedünk a mai tizenéveseknek.

2010. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi még nem tartunk itt, de nagyon arrafelé robogunk....

Nézz meg egy mai tinit, lóg a cigi a szájából, a suli hülyeség, a szülő csak rosszat akar, a szexről lövése sincs, hát még a védekezésről, de dugni... na, azt akarnak, és tudnak, aztán itt teszik fel a hülyébbnél is hülyébb kérdéseket.

Pontos számokat nem tudok, de nálunk is elég sok a 18 év alatti lány, aki abortuszra megy, annak ellenére, hogy ma már mindenhol elérhető az óvszer, különböző krémek, pesszáriumok, lehet fogamzásgátló tablettát felíratni, és persze ott a 72 óra tabletta is, végszükség esetén.

Természetesen tisztelet a kivételnek, tudom, hogy vannak tanuló, a szüleiket tisztelő fiatalok, de velük nem lehet szenzációhajhász, megbotránkoztató műsort készíteni.

2010. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bizony ez már belopta magát hozzánk is. Én egy vidéki városban élek, és van egy csaj, aki 15 évesen szült, most 16 és a barátnőivel a főtéren fotózkodott, ilyen-olyen furcsa beállíásokkal, közbe ott (szó szerint) lógott a baba a kezébe. És mindezt még fel is töltötte a netre!

Én tisztára kiakadtam. Sajna van ilyen.

2010. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

En Angliaban elek, es en itt mar bakter oregnek szamitok hogy 25, majdnem 26 eves fejjel csak 1 gyerekem van, akit is 24 evesen szultem. Itt az a fasza csaj, akinek 21 evesen mar 3 gyereke van.


Ebben a talkshowban is a 16 eves fiurol bebizonyosodott, hogy nem csak 2, hanem 3 gyereke van (DNS vizsgalat eredmenye). Franko.......


En 6 eve elek itt, de meg mindig ki vagyok ezeken az itteni tiniken akadva. Undorito. Bocs, hogy dugnak mint a nyulak.


Volt fonokom Burger Kingben a mozgasserultek wc-jeben talalt egy 12 eves csajt meg 14eves fiut kefelni. Zsaruk vittek oket haza. Gyonyoru.

2010. okt. 20. 11:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja, es ezek meg "csak" azok, akik megszulik a gyereket. Ki tudja mennyi megy abortuszra. Nagyon durva, ki vagyok ezeken akadva, pedig koztuk elek. Minden meg van nekik engedve, vagyis a legtobbnek. Nem sok a szigoru szulo.
2010. okt. 20. 11:42
 8/10 A kérdező kommentje:

Ja meg ott hendergoznek sokan a varoskozpontbeli McDonalds elott es szivjak a bagot terhesen, mellettuk ott a babakocsi.


Van egy csaj, mar volt egy gyereke (szerintem tuti fiatalabb mint en ,legalabb 2 evvel) ,akkor nekem meg nem volt meg a lanyom. Aztan o ujra terhes lett es mar a terhessege vege fele jart a masodikkal mikor en terhes lettem. Aztan jo 6-8 honapja UJRA lattam terhesen, akkor epp a 2. gyereket tolta a babakocsiban, az elso nem volt vele, es vazze mar akkora hasa volt, le se tagadhatta. Aztan vagy 2 honapja, max. 3 meg is szulte. Most mar 3 gyereke van, de ki se latszik a foldbol.

2010. okt. 20. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:

En is itt elek Angliaban.

Szerinted miert szulnek ennyi gyereket ennyi idosen? Council hazert! Meg a loveert! Rosszabbak mint otthon a ciganyok! Megszuli tizen akarhany evesen, aztan eleteben nem kell dolgoznia, mert allam bacsi fizeti. Meg csak azt sem mondhatjak mint otthon hogy draga a fogamzas gatlo mert INGYEN van az ossze fele amit el lehet kepzelni. (kezbe ultetett csip 3 evre, spiral, amit itt fltesznek akkor is ha 14 vagy es meg nem szultel, tabletta, injekcio) Csak a gumiert kell fizetni.


A dohanyzasrol meg az ivaszatrol meg ne is beszeljunk. 27 hetes terhes vagyok, a munkatarsam ugyszinten, par napos elteres van koztunk. O a 22. hetig bagozott, meg is lehet nezni hogy mekkora az o hasa meg mekkora az enyem. Es nekem mondja mindenki hogy oriasi vagyok. Ahhoz kepezt lemert a vedono, es pont akkora a hasam amekkoranak lennie kell ennyi idosen. Itt ha agyerek 3 kilonal tobbel szuletik az oriasinak szamit.

Ja es nezd meg mennyi szefos gyerek van itt. Szerinted miert?? Pfff ugy kell nekik. A mi gyerekeink okosak es fejlettek lesznek. :)

2010. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En is Angliaban elek, de ez borzalom. Teljesen egyet ertek az elottem szolokkal. Felelmetes, hogy mi folyik itt...

En is azt latom, hogy a babakocsit tolo anyuka egyik kezeben a cigi, masikban a kola es kb este 10.

Csodalkoznak, miert szuletik annyi gyerek betegen, illetve gyenge tanulasi keszseggel...

Nem is idegesitem magam, nem er annyit! En is kismama vagyok, de remelem ezek a dolgok, meginkabb arra sarkallanak, hogy nagyon jo, es felelosegteljes szulok legyunk.

2010. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!