Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat regota varok, ezt...

Babat regota varok, ezt tudtatok? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 11:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Most neztem egy angol talkshow-t amiben meddosegi vizsgalatot csinaltak egy parnal mert egy ideje nem jott nekik ossze a baba. Erdekes dolgok hangzottak el, gondolom megosztom veletek, hatha valaki tud ezen valtoztatni es hamarabb teherbe esik.


A nonel volt ovulacio szerencsere, tehat nem o volt a problema. A parjanak viszont eleg alacsony volt a spermaszama, 50% alatti. Kiderult hogy a ficko SZUK alsogatyat hord, ami nem jo, mert a hereket tul kozel tartja a testhez ,aminek homerseklete 37fok. Ahogy a doki is mondta, a herek okkal vannak a testen kivul, a spermanak az idealis homerseklet a 35 fok. Tehat fickonak mondtak hogy valtson at boxer alsora, laza fajtara, nem a szorosra ami a hereket odaszoritana a testehez. O azt hitte a spermanak az a jo, ha melegen van, ezert hordott szuk gatyakat. Na most megtudta hogy pont rosszat csinalt!

2010. nov. 24. 11:30
 2/18 A kérdező kommentje:

Masik fontos tema a DOHANYZAS!!!!!!! A dohanyzas CSOKKENTI a spermaszamot! Valamit negativ hatassal van az ovulaciora a nok szervezeteben. Aki babat akar, hagyjon fel a dohanyzassal. Persze nem kotelezo, csak akkor nem kell meglepodni ha bizonyithatoan emiatt nem jon majd a baba olyan hamar, mint ahogy az illeto szeretne.


Ertelem szeruen a heroin, stb. meg durvabb karokat okozhat a szervezetben, de ezt ugye mindenki tudja, gondolja, viszont ezt is megemlitettek a musorban.


Es az egyik fo tenyezo ezeken kivul, amiket az orvos mondott az a PIHENES. Mindenki agyonstresszeli magat, akar munkahelyen, akar a babatema miatt gorcsol stb... Ezt is kiemelte az orvos, hogy fontos (marmint pihenni).


Hirtelen ezek maradtak meg a fejemben.

2010. nov. 24. 11:34
 3/18 A kérdező kommentje:

gondolom =gondoltam* megosztom veletek..


Bocs az elirasokert.

2010. nov. 24. 11:35
 4/18 A kérdező kommentje:
Tehat az emlitett fickonak mondta az orvos, hogy ugy tudja novelni a spermaszamat, ha atvalt laza alsogatyara/boxerre, ami nem szoritja a hereit olyan kozel a testehez. Valamint cigizik is es azzal is fel kell hagynia, ha gyereket akar.
2010. nov. 24. 11:37
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Igen, ezt mind tudjuk. Kár volt fáradnod vele hogy kiírd. Kül. ezek befolyásolják, tény és való, de EZEK nem okoznak jelentős változást a spermiumok számában.
2010. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Ezek nem nagy titkok. :) De azért köszi. És egyet értek az előttem szólóval, ezek befolyásoló tényezők, de jelentősen nem okoznak változást, szóval ha egy pár meddő, az nem ezek miatt van.
2010. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a remeny hal meg utoljara. Es lehet hogy te tudod, de attol meg masok nem biztos hogy tudjak.


Lehet nalad mas a baj. De lehet van akinel meg pont emiatt jon ossze NEHEZEBBEN a baba...... Ennyit errol. Lehordani meg nem kell, nem rosszindulattal jottem ide. Inkabb olvass mas kerdest, ha csak beszolni tudsz.

2010. nov. 24. 11:42
 8/18 A kérdező kommentje:
En szerencsere vagy sajnos (nezopont kerdese) nagyon konnyen teherbe esek vedekezes mellett is, ugyhogy nekem nincs ilyen gondom. Csak gondoltam nagy naivan jovok ide es megirom mit mondott az orvos a TV-ben, hatha van, aki nem tudta, vagy epp erre nem gondolt es ez lehet a baj (sosem tudni), nagy naivan csak segiteni akartam.... De ugy latszik mar ez is baj egyeseknek.
2010. nov. 24. 11:44
 9/18 anonim ***** válasza:
42%

Így van, a remény hal meg utoljára, azért is nem rohanunk egyből lombikra. Várunk még fél évet, hátha hatnak a vitaminok, csodabogyók. Páromnál kevés a szám, rákérdezett a dokinál a stresszre és a dohányzásra, és a doki mondta fenti válaszom. Nem akartal megbántani, tudom hogy segíteni szeretnél, de ezek már mind olyan alap dolgok, amit mindenki tud mielőtt/amikor belevág a babaprojektbe.

Azért köszi az infó, biztos lesz akinek hasznára válik.

2010. nov. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Volt egy vetélésem, egy elhalt terhességem.

A teherbeesés előttig mindig cigiztünk elég sokat, csak akkor raktam le amikor megtudtam, hogy terhes vagyok.

Amikor a második baba is elment, elhatároztuk, hogy letesszük a cigit.

Ez volt 2008. elején.

Most van egy Gyönyörű 7 hónapos Kislányunk :)

Csak gondoltam leírom.

2010. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!