Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jók ezek a tesztek? És mennyi...

Jók ezek a tesztek? És mennyi idő alatt lehet megfigyelni a ciklust?

Figyelt kérdés

Ha eddig sose jelölgettem a naptárban, hogy mikor jön meg, akkor hány hónapon keresztül kéne jelölgetnem, hogy valami rendszert találjak benne?

Illetve ha megvan a rendszer, az után kezdjem el az ovulációt keresni, vagy már most is, amint vége a vérzésnek?

Ezt találtam, jó fajta tesztek, vagyis a célnak megfelel?

David Ovulation Test 25mIU/ml

És ha megvan a rendszer és tudom az ovut, akkor mennyi időre rá teszteljek? Ez a teszt jó?

One Step 25mIU/ml


nov. 15. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindkettő ovu teszt? Én csak a One step-et használtam, de húszast. Régen mutatta, de később már nem lett + (Nem a teszt változott, én öregedtem🤣) Mégis van ovum, de a 25-ös nem túl érzékeny teszt. Lehet, nem fogja mutatni, de akkor ne ijedj meg, vegyél érzékenyebbet.

Most kezdd el keresni. Ha rájössz, hogy mikor van ovud, ki tudod számolni, hogy onnantól hányadik napra jön meg. Az a luteális fázisod hossza. Az viszonylag állandó, tehát onnan később már fogod tudni, hogy mikor jön meg.

nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
nov. 15. 18:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és csak a Davidos az ovu, az One Step az terhességi.
nov. 15. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Terhességiből is volt One stepem. Sokan szidják, de nekem csak akkor volt 2.csík, amikor terhes voltam. Igaz, 1 nap késéssel teszteltem, és nagyon halvány volt, de legalább nem voltak máskor semmiféle kamu csíkok. Egyértelműen láttam, hogy a negatív nem olyan szokott lenne. (Abból addigra volt már "szerencsém" párhoz.)

#1

nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
nov. 16. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!