Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől függ az, hogy ha valakin...

Mitől függ az, hogy ha valakinek nincs terhes tünete egyáltalán?

Figyelt kérdés

-hcg szinttől?

-hogy reagál a szervezet a hcg-re?


Vagy miktől függhet?



nov. 16. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden szervezet más más amúgy. Az első lányommal már amikor pozi volt a teszt utána kezdődtek a rosszúl létem. Az első három hónap non stop hányás volt utána meg a 6 hónap reggel hányás. A második lányommal csak a 12.héttől voltam rosszúl hányás meg sok gyomorsav.
nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem vagyok hányós, de ezt úgy vedd, hogy életemben kb háromszor hánytam, azt is kiskoromban, úgyhogy én féltem, mi lesz, ha jönnek a rosszullétek, mert kvázi nem "tudok" hányni.


De egyszer se hánytam. Mondtam a védőnőnek, azt mondta, teljesen emberfüggő, aki ilyen az ilyen.

nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Nálunk a családban senki se volt rosszul terhesség alatt.
nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg mindenki rosszul volt,csak én nem. Húgom szülésig hányt mind a három terhessége alatt.

Én még csak nem is émelyegtem. Amúgy lányom lett.

nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senki soha,pedig mamának sok terhessége volt. Egyedül én hánytam végig az elsőt, most a másodiknál cserébe alig vagyok rosszul, eddig csak 1x hánytam és vannak egész elfogadható napjaim is. Ennyit a genetikáról.
nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet koze van ahhoz, hogy hanyadik terhesseg?
nov. 16. 22:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, első terhességemnél semmilyen tünetem nem volt, csak a hasam nőtt, a másodiknál végighánytam az első trimesztert, majd a savtól a harmadik egy részét is.
nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy éppen ARRA a terhességre hogy reagál a tested.
nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én összvissz max 5x hánytam ,most vagyok a 9.hónapnan,ha lehetne mindenkinek ilyen terhességet kívánnék,jól viselem az egészet,nem vizesedek , eddig nem volt semmi gond. Annyi hogy mostmár fáj a csípőm meg a derekam de ezt a kicsit ki birom igy:)
nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Genetika is, de mivel sok nőnél 2 vagy 3 terhesség között bőven van eltérés, ezért bizonyára más okok is vannak, de erre ma még nem tud pontos választ adni a tudomány.
nov. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!