Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez késői ovulációnak számít?...

Ez késői ovulációnak számít? Lehet hátrány belőle?

Figyelt kérdés

Nekem általában 18. és 21. ciklusnap között szokott pozitív lenni az lh teszt. Egyszer kétszer volt előbb, de ez a jellemzőbb.

Emiatt ugye mi nem vagyunk hátrányban?

Ovulációm van, vagyis amikor ultrahangos követés volt, akkor volt.


nov. 17. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek a 14.napon van (bár nem írtad, hány napos a ciklusod)

Nekem 28napis ciklusnál 9.-10.nap van peteérésem. Van 2 gyerekem, akik egyből megfogantak.

nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond.Én is a 18-21 ciklusnap ovuláltam. a 21.ciklusnapon ovuláltam amikor összejött a baba 3 hónap után.Nyugi, a lényeg hogy legyen ovulációd, teljesen mindegy hogy milyen " későn"
nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, ha ehhez 30-35 napos ciklusaid vannak.
nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!😊


Igen 30-35 közötti mindig

nov. 17. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
3as 28-30 napos ciklusaim voltak dpo10en már menstruáltam.Nem kell hogy 35 napos legyen a ciklus a teherbeeséshez.Nem kell a nagykönyvbe megírt 14 napos luteális a megtermékenyüléshez.
nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs kérdező.Már csak az idő segít :) sok sikert nektek.
nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Amúgy a 14 napot azt mindig tartja pontosan ovu után

nov. 17. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendben kérdező ez szuper :) Semmi hátránya nincs akkor a teherbeeséshez :) Türelem , minden rendben lesz
nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem általában 16,17.napon volt pozitív az ovu teszt, abban a hónapban amikor a kisebbik összejött, 21.napon.

34.napon lett halvány a tesztem, már egy hete késett, de sikerült. Az első a 16.17.napiból jött össze.

nov. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!