Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor hogy csináljak...

Ilyenkor hogy csináljak ovulációs tesztet?

Figyelt kérdés

Pszichés alapon van tudom, egy régebbi esett miatt.


Szóval, ha tudom, hogy vissza kell tartanom a vizeletet, akkor majd be pisilek annyira kell rövid időn belül. Ha ki is várom a 2 órát, akkor rengeteg vizelet távozik, és nem koncentrált egyáltalán, így használhatatlan. A teszten épphogy megjelenik a második csík.

Múlt hónapban úgy kaptam el, hogy nem terveztem tesztelni, csak egy random ötlet volt.

Ezt meg nem tudom megtenni, hogy állandóan random csinálok tesztet mindennap.

Ezt mind úgy, hogy nem iszom túl sokat naponta. A minimum alatt van a mennyiség sajnos. Ha nem kell visszatartani, akkor simán órákat is kibírok.

Már azon vagyok, hogy nem idegesítem magam a tesztekkel, csak szimplán 2-3 naponta vagyunk együtt. Közben meg mégis szeretném, mert szeretném tudni mikor van a legtöbb esély, illetve ha sikertelen akkor hogy hány napos lesz a ciklusom. Sajnos változó 27-40 között van a menzeszem


nov. 21. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Hat pedig naponta kell tesztelni.

En nem csinalnek ebbol ekkora ugyet, minden delutan nagyjabol azonos idoben a ciklus mittudomen, 12. napjatol hasznalnek egy tesztet.

Az azert latszodni fog, hogy erosodik, aztan pedig halvanyodik, elmeletileg.


Legalabbis en nem figyeltem sose, hogy mikor mennyit pisiltem es nekem latszodott.

nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell visszatartani. Délután tesztelj mondjuk déltől igyekezz kevesebbet inni és akkor pisilni is kevésbé kell és koncentráltabb is lesz.

De ne görcsölj ezen, hogy most mennyire koncentrált, ovuláció előtt a híg pisiből is látszani fog hogy erős.

nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
érdekes ha óránként jársz pisilni és nem bírsz ki 2 órát pisilés nélkül.Ne igyál annyit délben hogy 14-15hkor tudj tesztelni.
nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!