Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegytet írt fel az...

Clostilbegytet írt fel az orvosom, de azt mondta, hogy ha nem sikerűl a baba a harmadik hónapban sem akkor menjek vissza és csináljak ovulációs tesztet és mérjem még a hőmet. Ez így "biztonságos"? Nem lehet baj?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve próbálkozunk és eddig nem jött össze.Nekem ovu teszt és hőmérőzés alapján van peteérésem.A párom hamarossan megy spermium vizsgálatra.Az orvos azt mondta,hogy kezdjem el azért szedni a Clostit(mielött a párom megvizsgálnák)

Ha sikertelen a három hónap utána kezdenek el engem kivizsgálni.Ennek ez a menete?



2012. okt. 11. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk closti előtt volt sperma vizsgálat, de akkor még nem telt el egy próbálkozós év, csak én türelmetlen voltam... :)

Sperma rendben, jöhetett a closti, amivel az első hónap sikertelen volt, a másodikban cisztám lett, ezért nem is folytattuk. A következő hónapban spontán terhes lettem. (Amikor a harmadik clostis hónap következett volna.)

2012. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

És téged sem vizsgált meg a doki előtte?

2012. okt. 11. 14:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Várom mások tapasztalatát :)
2012. okt. 11. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most tartok az első kúra végén. Engem sem vizsgált a doki, csak labor volt. Mondjuk én már szültem egyszer nála, úgyhogy jól ismer.

Nálad labor sem volt?

2012. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én még egyszer sem voltam terhes :(

Nem volt semmi.Van egy 2-3hónapos kórházi vérvételes papírom.Azt megnézte.(nekem ovulációs teszt alapján és a hőm alapján van ovum)

2012. okt. 12. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem fel sem írta addig a doki a gyógyszert, amíg a páromnak nem volt meg a teljes körű kivizsgálása. Nála minden rendben volt, akkor következtem én. 2 hónapot szedtem és annyira elvékonyodott a méhnyálkahártyám, hogy szünetet javasolt a doki (bár megjegyzem a clostis hónapokat középidős UH-gal követni kéne a dokinak, hogy lássa hogy reagál a szervezeted!) A szünetes hónapban egyből összejött a kislányunk, aki nemsokára meg is születik!:-D Ja és még annyit szeretnék, hogy ne keseredj el, nekünk 1 év 1 hónap kellett a kicsi lányunkhoz! Mielőbbi babásodást!!!

Üdv: egy 36 hetes kismama

2012. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!