Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmarad az ovuláció mikor...

Ha elmarad az ovuláció mikor jön meg a menzesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja tettem fel egy kérdést, hogy stressz miatt csúszhat e az ovuláció. Azt írtatok, hogy igen. Már ott tartok, hogy pár nap múlva lenne a nemvárt, de nem volt pozitív lh tesztem.

Most ilyenkor várjam még az ovut? Vagy most csak meg fog jönni valamikor?

Próbálkoztunk, dehát ovu nélkül hiába.

Kikerülhetetlen stressz volt, de már nyugodt vagyok, mert vége a műtétnek a családtagomnál.


nov. 24. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig ultrahangozták a peteérést nálam annak idején. Volt olyan,hogy volt tünetem,de az ultrahang mutatta,hogy abba a hónapba bizony nem volt ovu,totál kimaradt. Ugyanúgy megjött,mint máskor,semmi késés,különbség nem volt aközött a hónap között.
nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lesz még ovuláció, vagy a szervezeted "megelegeli" és egyszercsak leválik a méhnyálkahártya. Az a baj hogy totál kiszámíthatatlan ilyenkor mi fog történni.


Nekem volt már 58 napos ciklusom, amiben a 44. napon volt ovulációm és volt anovulációs ciklusom is ahol a 36. napon megjött és kész...

nov. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Elsírtam a bánatomat, és produkáltam egy pozitív tesztet 😄 hát ez jól jött ki, de tényleg.


Akkor valószínűleg lesz ovum, csak késett a stressz miatt.

Ha nem is sikerül, legalább számolni tudok, hogy mikorra ne várjam, nem csak random jön majd. Persze nagyon remélem, hogy sikeres hónap lesz, és a fa alatt csak kettőnk közt, de ott lehet a teszt 😊

nov. 24. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!