Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lett ilyen a tesztem....

Bogika1978 kérdése:

Időn túl lett ilyen a tesztem. Szerintetek reménykedhetek ?

Figyelt kérdés
Próbálok fotót berakni.

nov. 24. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Kép nélkül is az időn túli sajnos nem érvényes 😔
nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nov. 24. 14:24
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Hanyas teszt ez?
nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gábriel. Nem tudom igazából.
nov. 24. 14:28
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Mióta késik?
nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
21 és 57 napos ciklusom is volt. Most 40.napon tartok. Sosem volt normális. :(
nov. 24. 14:32
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Mennyivel időn túl lett ilyen?


Az időn túli sajnos nem mérvadó. Ugyanilyen tesztet használtam egyszer, időn belül semmi nem volt rajta, de ott maradt a fürdőben. Elmentem dolgozni, munka után hasonló volt, mint a tied. Én elhittem, bár tudtam, hogy időn belül teljesen negatív volt. Másnap mikor megjött nagyon sírtam. Ezért fontos az, hogy időn belül jöjjön ki a második vonal, csak akkor szabad hinni neki.

nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerintem olyan 5-10 perc. De persze feszt nézegettem. :(

Sajnálom, hogy te is így jártál.

Mindegy, majd kiderül. Azért nagyon szépen köszönöm!

nov. 24. 14:37
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Nekem pont így indult, 2 nap múlva már az érzékenyebb teszt egyértelmű, szép pozitív lett. Szerintem próbáld újra holnapután!
nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Hàt így azért nehéz lehet. Szerintem várj kicsit és tesztelj újra. Én amúgy nem értem ezeket a sok fals tesztet. Nekem most először volt pozitív tesztem, egyértelműen pozitív volt. Előtte még ha nagyítóval néztem se volt rajta még fél óra múlva se semmi :D
nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!