Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túl lett ilyen a tesztem....

Bogika1978 kérdése:

Időn túl lett ilyen a tesztem. Szerintetek reménykedhetek ?

Figyelt kérdés
Próbálok fotót berakni.

nov. 24. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt olyan hogy epp epp 10percre jott ki a masodik halvany csik (10perc volt a teszt max ideje). Szerintem holnap reggel tesztelj ujra egy erzekekmny teszttel (10es)
nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! Ez a mai nem reggeli első vizeletből volt. Várok pár napot, aztán meglátjuk. Sajnos nekem cysta miatt is volt már fals pozitív tesztem. :(
nov. 24. 14:53
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem jön be a kép.
nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
10-es: nem fals, a teszt jó, negatív. Most negatív, holnap vagy holnapután nem tudjuk milyen lesz, újra kell tesztelnie. Egyszerűen nem értik meg, hogy időn túl NEM nézegetjük a tesztet. Nem vagyok gonosz, TUDOM, milyen szar, nem sikerült saját, lombikoztam, szóval TUDOM, milyen szar várni (nem várni) a vérzést, de nem voltam hajlandó idő előtt tesztelni, ha meg késett, de negatív lett dobtam is ki azonnal a negatív tesztet, pont ezért.
nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Ismételnék. De egyébként nekem ne mondja már senki,hogy egy db teszt,ami csak a hcgre reagál,az majd egyszer csak a semmiből pozitív lesz csak azért mert letelt az adott idő. Amelyik teszt negatív,az negatív 20 óra múlva is..

14# Neked mutassak negatív hómezőt?

nov. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, ha nincs hcg a vizeletben, akkor 10 perc múlva, meg egy nap múlva sincs mit kimutatni. Tehát egy normális teszten időn túl se lesz pozitív a negatív. Pl.egy mártogatós Facelle tesztet egy hét múlva is nézegethetek, ugyanolyan lesz, mint 5perc után.

Csakhogy ez nem normális teszt. Millió-egyet láttam már ebből, ami ugyanilyen volt, az illető mégse volt terhes. (Nem, nem kémiai volt, mert minden más tesztje ugyanakkor egyértelmű - volt.)

Minek vesztek sz@rt drágán, amikor olcsóbban van jó is?

nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évvel ezelőtt ugyan ez volt!!

Kb 20 perccel is megnéztem mert nem hittem el hogy pozi simán épp hogy halvány volt és pozitív volt!

Hiszen ha időn túl is de ha az akkor az

nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!