Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamin kell még?

Milyen vitamin kell még?

Figyelt kérdés

Milyen vitaminokra lehet még szükségem ha babát szeretnénk

Most szedek femibion 0, E-vitamint és D vitamint.

Volt már egy missed ab mütétem és nagyon szeretném elkerül hogy ez újra megtörténjen

Válaszokat elöre köszönöm



nov. 28. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A vitamin nem varázsszer, a missed ab pedig 99.99%, hogy nem vitaminhány miatt volt.

2. Ha nagyon választ akarsz a kérdésedre, akkor elmégy egy laborba, és kérsz egy vitamin és nyomelem csomagot, aztán ott kiderül, mire van szükséged.

nov. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
C, magnézium, folsav. Utóbbi a legfontosabb. A vitaminok egyébként hamis biztonságérzetet adnak, önmagában nem oldanak meg olyan problémákat, amik miatt sorozatos vetélés lép fel. Egy-egy vetélés pedig a legegészségesebb nőknél is bármikor előfordulhat.
nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A vitamin nem fogja meggátolni a vetélést. A vitamin azért kell, mert a terhesség során a magzat elveszi a készletedet, neked ezt pedig pótolnod kell. A folsav pedig megtizedeli az esélyét, hogy nyitott gerinccel szülessen a babád.
nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vitamint szedtem,missed abbal végződött a terhességem.

Amikor újra terhes lettem,nem szedtem vitamint.

Anno lányommal sem szedtem vitamint,mégis egészségesen jött a világra 4200 grammal.

Szóval hiába szedsz akármit,ha úgy van megírva,hogy baj lesz akkor baj lesz,ha úgy ,hogy nem lesz baj akkor nem lesz baj.

nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmit teherbeesés elött.Megfogant a babám most vagyok 31 hetes.Nem a vitaminhiány miatt végződött a terhességed missed ab val.
nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Annika2 ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt egy vetélésem. Akkor folsavat, várandós vitamint, D-vitamint szedtem. Most újra várandós vagyok, és méhpempőt, inofolicot, vasat meg magnéziumot szedtem/szedek pluszban. Nem tudom, hogy ezek nélkül is rendben lenne-e minden, de a tudat, hogy tudok esetleg tenni valamit, megnyugtat.

nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!