Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az E vitamin mennyire erősíti...

Az E vitamin mennyire erősíti a méhnyálkahártyát? (Bioextra E vitamin)

Figyelt kérdés

#E vitamin mennyire erősíti a nyálkahártyát! #Illetve milyen gyorsan?
2013. máj. 29. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Az E vitamin konkrétan nem a nyálkahártyát erősíti, hanem a pajzsmirigy működését egyensúlyozza, ami a hormonháztartásért felelős. Szóval attól függ, hogy mekkora a gond a pajzsmiriggyel. Mindenesetre biztosan használ.
2013. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagy fenéket! Az E vitamin igen is erősíti a nyálkahártyát, nagyon szépen megvastagította nekem!!!!!

Doki is igazolja ezt a tényt!!!!!!!!!!!!

2013. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesvitamint szedtem már 2 terhességem tervezése előtt,és hamarosan meg is fogantam.Szerintem segít.
2013. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem nem csinált semmit. Sőt abban a ciklusban, amikor szedtem, a nyálkahártyám vékonyabb lett, mint máskor.

2013. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán rosszul fejeztem ki magam. Én úgy tudtam-bár lehet h tévedek, hogy az E vitamin a méhnyálkahártyát konkrétan a pajzsmirigyen keresztül erősíti. Szóval rendezi a pajzsmirigy/hormonok működését, ezáltal rendeződhet a nyálkahártya vastagsága. Amúgy tervezett terhesség előtt szerintem mindenkinek használ, így nem egy felesleges dolog.
2013. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Manka68 ***** válasza:
100%

Vagyis csak akkor segíthet, ha egy kissé alulműködik a pajzsmirigy. Akinek rendben van, inkább csak árt az E vitamin.

Bár én a PM alulműködésre inkább szedem a gyógyszert.

2013. máj. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem így van,hogy csak akkor segít!

Az E vitamin igen is vastagítja a nyálkahártyát! Nem véletlenül mondják a meddőségi központban, hogy szedjük a stimulálsnál.


És nem véletlenül adják a férfiaknak nagy adagban, mert még a spermiumokra is szupi hatással van!


Sejtmegújító!!!

2013. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma a 14. napon!

A méhnyálkahártya 6.6 mm volt!

A domináns tüszőcském pedig 18mm!

Hétfőn kell visszamennem,hogy megnézzék megrepedt -e!

A hétvége pedig a nagyon próbálkozás jegyében"kell" hogy teljen! ;)

2013. máj. 31. 16:26
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek az ultosó adatnál megrepedhet a tüsző?

Illetve ha esetleg megfogan akkor ebbe a méretű méhnyálkahártyába betud már biztonságosan ágyazódni?

2013. jún. 1. 09:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez még nem a repedős méret. Addig még minimum 2 napod van.

Vasárnapnál előbb semmiképp nem fog repedni, ezért azt javaslom, hogy vasárnap este legyetek együtt és éjszakára maradjon bent a "cucc".

Ha szerencséd van, hétfőre talán megreped a tüsződ.


ez a nyálkahártya nagyon kevés még. Ha szednél E vitamint, még vastagodhatna, egyébként meg így még nem lesz elég a babához.


Nekem a 14.napra az E vitamintól 15mm-es volt a nyálkahártyám :)

2013. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!