Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan és mikor érdemes...

Hogyan és mikor érdemes szedni a D k2 és magnézium vitamint ?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok szeretnék fejlodni és vigyazni Az influenza ellen azt tudom hogy legaláb November végétöl szedhetö a d vitamin meg vitaminok után is olvastam de azt nem tudom egyszere szedjem öket reggel este evés elöt után ?hány hétig érdemes szedni?

#egészség #vitamin #táplálék #idözités #1 honap után milyen változást vált
2020. okt. 5. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
C-vitamint és D3 vitamint érdemes szedni mindig. Nem pár hétig, hanem mindig. A magnézium nem vitamin. Mindegy, hogy evés előtt vagy után. Sokkal könnyebb lenne olvasni amit írsz, ha írásjeleket használnál.
2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Mindegy, a lényeg hogy lehetőleg együtt szedd be a C-D-K2-t és a magnéziumot. Ezek együttműködnek, úgyhogy jó választás pont őket szedni. Nem kell szünetet tartani és bármikor elkezdhető a szedés, minél hamarabb, annál jobb.
2020. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én naponta egyszer, étkezés után szoktam bevenni ezeket, plusz halolajat (omega 3). Nyugodtan elkezdheted már most is. A magnéziumhoz még lehet B6 vitamint vagy B-komplexet is, úgy tudom, segíti a hasznosulást. (Én nem szedek, mert a kajámban elvileg van elég B-vitamin és nincs hiányra utaló tünetem.)
2020. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!