Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes ma tesztelni?

Érdemes ma tesztelni?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie a piros napoknak. Egy hete szurkál, görcsöl a hasam, a cicimhez nem lehet hozzá érni, mosdóba járok óránként. Érdemes ma megcsinálni vagy várjak holnapig? Vagy mensi után 2-3 napot?
dec. 1. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Akkor érdemes, ha késik már. Különben skubizhatjuk a hómező tesztedet ami szerinted nem egyértelmű :)
dec. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap kéne megjónni akkor nyugodtan tesztelj egy 10es tesztel.ha terhes vagy ez már nem lesz hómező
dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggeli jó lesz, ha nem lesz rózsaszínű.
dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelhetsz már ma is, csak várj előtte pár órát, hogy minnél koncentráltabb legyen a vizelet :) Drukkolok! Írd majd meg mi lett!
dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát... nagyon vékony csík... de nem rózsaszín. fehér csík. Szóval a hómező ott van. :D ebből bármi lehet...
dec. 1. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem papíron kedden kellene megjönnie, általában mindig 28 napra szokott megjönni, az utóbbi pár hónapban viszont napra pontosan 35. napra jött meg, így jön ki a kedd. Kedden már csináltam egy tesztet, volt rajt egy halvány csík, aztán csináltam tegnap is, az egy 20-as teszt volt, azon még halványabb volt a csík, ma csináltam 2 különböző 10-es tesztet, mindkettőn már jól láthatóak a csíkok. Vegyél szerintem 10-es tesztet (én Predictort vettem, illetve Facellét) és holnap reggel próbáld meg újra! :)

Keddi teszt: [link]

Tegnapi: [link]

Maiak: [link]

[link]

dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én most az olcsó 25öset csináltam. De van 10es is… a 25ösön olyan mintha lenne egy halvány fehér vonal. De nem rózsaszín. Kiderül… mondjuk már most nem tudom minek örülnek jobban…
dec. 1. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor sok értelme volt tesztelned. Ha már valaki türelmetlen, akkor miért nem reggeli elsőből tesztel tízessel?
dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha feh0ér az azért az mert nincs hcg a szervezetedben, ha a fehér kicsit is rózsaszín lenne az jelentene valamit.

Így azt jelenti hogy negatív

dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!