Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan esetet, amikor a nő...

Van olyan esetet, amikor a nő csak 1 nemű gyermeket tud kihordani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 fiam van, imádom őket. A 2.fiam előtt 2x összejött a baba, de ahogy jöttek, úgy távoztak. Teherbeestem októberben, 7.héten közölte az orvos, hogy petezsák van, de nincs embrió. 1 hete műtöttek, mert elkezdtem vetélni. Megfordult anno meg most is, hogy a lány babákat nem tudom kihordani, csak a fiúk maradnak meg. Mindegy milyen nemű lesz a következő is, de nagyon félek, hogy ismét vetélés lesz a vége,ha lány lenne a következő. Van ilyen szerintetek? 🥺



dec. 4. 10:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Van amikor egy bizonyos genetikai betegség pl csak lány neműnél adódik tovább és ilyenkor jöhet a természetes szelekció( nem szép kifejezés de ez van),ilyenkor okkal van a vetélés.😔
dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%

Ilyen nincs. Másrészt ha neked CSAK lány kellene, akkor ne akarj több gyereket, a meglévö 3 böven elég egy családba.

Emellett nem sok értelme van a kérdést újra meg újra kiírni ettöl nem lesz más a helyzet.

dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
2# de van. Tájékozodj inkább.
dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

🥺 köszönöm szépen a válaszodat!


Akkor ezen sehogyan nem lehet segíteni?

Annyira magam alatt vagyok, magamat hibáztatom, hogy nem maradtak meg, a 3 fiamért rajongok, nem adnám őket senkiért. Egy kislányra vágytunk évekig, de eddig mindhiába.

Csak azt remélhetem, ha a következő összejön, és fiú lesz, egészséges legyen!

dec. 4. 11:00
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen, de elég ritka, sokkal valószínűbb, hogy más oka van a vetélésnek. Az én orvosom azt mondta, hogy egy vetélés véletlen, kettő gyanús, háromnak már oka van. Én biztos elmennék kivizsgáltatni, ha még esetleg nem voltál.
dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hol kezdhetem a kivizsgálást, nőgyógyászhoz menjek először ezzel? Bocsi, de nem ismerem a menetét 🥺
dec. 4. 11:16
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
A leírtakból nem derül ki, hogy igazolódott-e az elvetélt magzatok neme. Egyébiránt meg ugyebár az Y kromoszómát hordozó spermiumok gyorsabban haladnak a petesejt felé, ezért is több születéskor a fiúgyerek.
dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es! Majd én el tudom dönteni, hogy elegendő -e nekem a 3 gyerek, ezt nekem kell érezni, mindegy mi lesz, mint már írtam, hogy fiú vagy lány. Vágyni szerintem nem bűn valami/valaki után.

Nem írtam ki egy kérdést sem, ezzel kapcsolatban!

dec. 4. 11:33
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Van ilyen, én ismerek ilyet. És szerintem van sok eset, amikor ki sem derül, csak egyszerűen egynemű gyerekek születnek. Az ismerősnek 4 fia van, lánnyal mindig elvetélt, valahol megnézette, mert mondta, hogy csak fia lehet.
dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, igen, a nőgyógyásznak mond, majd ő ad további vizsgálatra beutalót. Ha esetleg akarna, ne hagyd magad lerázni, ez igenis fontos.
dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!