Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon magas progeszteron...

Nagyon magas progeszteron szint mire utalhat?

Figyelt kérdés
4+6 hetesen 78,400 nmol/L eredményt mértek a vérképemből, ami a második trimeszterbe passzolna bele. Jelenthet ez ikerterhességet, vagy lehet belőle probléma? Volt valaki,akinek így volt? HCG értékem 1600 iU/L volt.

dec. 4. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ciklus 21.napján a progeszteronom 79,56 az ösztradiol 1030, a

HCG meg 0,098 volt!

Ciklus 23. Napján halvány pozitív lett a tesztem.

25.napján már láthatón erős volt.

Azóta kiderült hogy 2 baba van a pocakomban és 2 petéjű ikrek.

dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves #11-es! Gratulálok!!🥰
dec. 7. 08:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi újság kérdező?

Nekem végül + lett a tesztem. Félek, hogy csak kémiai lesz, de az biztos, hogy a progi nem hazudott, volt ovum😁

#5,7

dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedden megyek az első UH-ra, ott kiderül. Mindenesetre azóta napi szinten 4-5x hányok, egész nap borzalmasan vagyok, mintha 6 hete másnapos lennék folyamatosan. Fogytam 2 kilót. Szörnyű … a hasam pedig akkora, mintha 5 hónapos lennék, annyi szél van benne.🤣 Szurkolok neked is, bízz a testedben!😍
dec. 10. 07:12
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi volt az ultrahangon?

#13

dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi lett veled kérdező?☹️

#13

márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!