Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha az egyik...

Terhes lehetek ha az egyik csik nagyon halvány volt?

Figyelt kérdés
Holnap kell megjönnie, de ma megcsináltam egy papír alapú tesztet délután és az útmutató szerint akkor pozitív ha mindkét csík rózsaszín. Először megjelent egy erős, majd egy nagyon halvány csík mellette. Vajon ez pozitív akar lenni? Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, járt már így valaki? Mit jelentett a teszt?

dec. 4. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Először megjelenik a kontroll csík, majd utana, ha terhes vagy, a tesztcsík. Ha annak van színe, akkor terhes vagy. Ha nincs, lehet száradási csík is.

Tudsz feltölteni képet?

dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos kidobtam. Egy pici színe volt, de halvány. 3 perc a teszt idő, és ez akkor volt látható, nem a teszt idő letelte utan
dec. 4. 16:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha két látható csík volt, az pozitív
dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Csík-csík
dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
A nem várt menstruáció előtti nap nem csoda, ha halvány. Ha nem szürkés a csík, hanem olyan színe van, mint a kontrollnak csak halvány, az terhességet jelent. Azért halvány, mert ilyenkor még alacsony a hcg szintje. De attól is függ, hogy pont mennyire volt koncentrált a vizelet.
dec. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ma nem kellene megjöjjön. Ha nem jön meg akkor holnap reggel még tesztelek egyet.
dec. 5. 07:54
 8/16 A kérdező kommentje:
Csináltam ma hajnalban egy tesztet az is ketcsikos, de halvány…Izgulok nagyon
dec. 6. 05:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Felteszed?
dec. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
dec. 6. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!