Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n extra haloványka...

11. dpo-n extra haloványka facelle az inkább kémiai gyanús?

Figyelt kérdés

A szokásosnál többet iszok, és gyakrabban is járok pisilni. Csinálok persze holnap reggel is, elsőből, csak addig is kíváncsi vagyok a 11. dpo-s tapasztalatokra. Múlt hónapban is kémiai volt 😬 Igaz, hogy akkor csak a 14. dpo-n látszott valami, és másnap már totál negatív volt a teszt.

10 naposak csak a luteális fázisaim (tudom kevés, de ez van most).


dec. 4. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pénteken volt a 11napom, csütörtökön egy nagyon halványka csík volt, pénteken pedig már egy rendesen látható. Holnap kellene megjönnie. Csinálj holnap reggel még egyet mindenképp!
dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 naposak a luteális fázisaim vagyis csak voltak mert megfogant a 3.ciklusban a babám ❤️ Halvány tesztjeim voltak még 4 nappal a nemvárt után is.Nem aggódtam betudtam pozitívnak,minden rendben van 7 hónapos terhes vagyok.
dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És neked hányadik naptól volt pozitív? Rögtön ahogy nem jött meg?
dec. 5. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemvárt elött egy nappal teszteltem. 9dpo-n és halvány pozitív lett de nekem nemvárt után 4 nappal az a 14dpo akkor is halvány tesztjeim voltam a clerblue irta ki hogy 1-2 hetes terhes.
dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!