Lehet ez normalis?

Figyelt kérdés
5napja csinalom az ovulacios teszteket de mind az 5 egyforma lett,en nem latok egy arnyalatnyi kulonbseget se koztuk. Ez a harmadik honapom hogy kovetem,multkoriaknal valtozoak voltak a tesztek ..Ma se lett pozitiv, ma vagyok a 16dik nap. Elozo honapban 16 masikban 19lett pozitiv tesztem viszont a melleim matol elegge elkezdtek fajni,ami ovu elott sose szokott. A folyasom is megvan mar 4napja ahogy kell de a tesztek egyformasaga es a mellfajdalom megijeszt egy kicsit. Masnak is voltak ilyen egyforma tesztjei sok napon keresztul? Illetve mellfajdalom ovu elott? Vagy lehet nem lesz most ovum?

dec. 7. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ebbe a hónapba kimaradt az ovud.

Vagy csúszik pár napot

Pl nekem is fájnak a melleim most ovu elött és közbe. Nem tudom miért van nem szokott ilyen lenni..

4. Próbálkozós hónapba vagyok

dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem se. Mult honapban is 5napra ovu utan kezdtek fajni. Nem tudom.igazabol mult szombat ejjel volt ovuhoz hasonlo fajdalmam ami felkoltott ejjel...de nem gondoltam hogy olyan hamar lenne,szaraz is oltam igy el is felejtettem es a folyasom is most van. Kivancsi vagyok. Meg van 3ovu tesztem,hatha lesz valami valtozas 😅
dec. 7. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Novemberben nekem 17.napon volt ovum

Most decemberben meg 13.napon szóval.. :D teszteld el a maradékot :D veszteni nem vesztesz :)

Hányadik próbálkozós hónapba vagy?

Első voltam

dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

December az otodik. De mar volt egy kemiaim,oszinten annal volt ez a mell "egeses"fajdalom amit most erzek 😅 eleg szomoru leszek ha lekestem az ovut es szombaton volt,parommal szerdan reggel es vasarnap este voltunk egyutt, az mar keso lesz :(

Agusztus ota van nekem beallva normalisan a menzeszem,azelott 40-50naposok voltak, valoszinuleg ovulaciom se nagyon volt. Az orvos nem mondott semmit, csak policisztas petefeszkeket latott es azt mondta ha egy evig nem sikerul a baba akkor lesz kezeles. De azota mar oszejott a teherbeeses...felek egy kicsit most nehogy megint rendetlenkedjen.nem tudom mivel sikerult rendbe hozzam a ciklusaimat.lehet vitaminok...vagy szimplan a tudat(az elme hatalma) 🫣 😅

dec. 7. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőbe járunk akkor!

Nekem Áprilisban volt egy missed ab mütétem 6 hetesen elment a babám sajnos :(

Aztán pihenést javasoltak.

És most persze rá vagyok görcsölve... Mindenki mondja hogy ne görcsöljek rá még hogy nyugizzak :D de most komolyan?? Hogyan tudnék lenyugodni, és csak úgy várni a bizonyos két csíkot úgy hogy "nem várom"

dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat igen..en is ugy vagyok hogy na most ebben a ciklusban turelmesek leszek,nem stresszelem foloslegesen a szervezetem de hiaba. Nem jon ossze 😅 most is legszivesebben ellonek egy tesztet, sok ertelmet nem latom, de megis..

Gratulalni tudok csak azoknak a noknek akik kibirjak nemvart napjaig es elerik azt a pontot hogy "jon amikor akar"

En 5hetes lehettem kb,de szerintem epp hogy beagyazodott es leallt a fejlodessel, volt uh-m is,latszott is rajta. Keserves egy het volt :( mikor meglatod a halvany csikot...es nem lesz erosebb.

Te mar akkor ovu utan vagy?

dec. 7. 19:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Lelkileg össze törtem de párom és a szüleim nem hagyták lent :)

Igen én most kb a 3 dpo vagyok

dec. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkoe drukkolok neked! Mikor fogsz eloszor tesztelni? 😁

Nekem ma lett egy fokkal erossebb tesztem,hatha csak kesik s holnap holnaputan pozitiv lesz.

dec. 8. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:

23.án lesz a nem várt napja :D

Bízok a karácsonyi csodában 😊

Mai teszted milyen lett?

dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En is 23/24re nem varom elmeletileg. Tegnapi tesztem lett a legerosebb de nem pozitiv. Mai meg mar halvanyabb.2napja mar nincs folyasom,ugyhogy remenykedek hatha tegnap/ma volt megis,tegnap par masodpercig eross szurasokat ereztem jobb oldalt😅 aztan meglatjuk. remenykedek a csodaban en is de egykicsit el is engedtem ezt a honapot :)))
dec. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!