Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debreceni Kaáliban dr. Bodnár...

Debreceni Kaáliban dr. Bodnár Béláról jó, vagy rossz a tapasztalat? Rendes?

Figyelt kérdés
Most kezdtük el a konzultációkat, jár vki hasonló cipőben?
2010. okt. 21. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én csak azt tudom leírni amit tapasztaltam ,nekem sok évvel ezelőtt volt lombik Debrecenben..akkor még nem Kaáli intézet volt..és három orvos volt ott aki csinálta, Én dr.Csiszár Péterhez kerültem, aki azóta már nincs ott ha jól tudom..nem sikerült, flegma is volt és nem jött be hétvégén amikor is olyan állapotban voltak a sejtek, hogy be kellett volna ültetni stb..pedig nyomtuk pénzzel, sok kismami jelölttel beszélgettem és mindenki a Bodnár Bélát dicsérte, csak azt hallottam, hogy amíg az én dokimnak tíz beültetésből kétszer lesz baba, addig BB-nak tízből nyolc az aránya..,,nagyon bántam ,hogy nem nála kezdtem.Szerintem jobb orvost nem is választhattál volna..
2010. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

remélem jól választottunk.. kedves második, ti hol jártok?

mi a problémád?

2010. okt. 21. 19:56
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! te is Bodnár dr.hoz jársz? meg voltál vele elégedve?
2010. okt. 24. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Mogorva? :))) Nagyon régóta ismerem, a legtündéribb ember a világon és mindemellett lelkiismeretes. Nagyon jó doki!
2010. nov. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia.Mi ujság hol jársz a lombikban?Sikerült már?Lenne egy kérdésem én is bodnárhoz járok csütörtökön lesz a leszivás.Kedden este kell beadni a hcg injekciot.A gyogyszertárban 2 dobozzal kaptam akkor mindkettöt be kell adni?köszönöm a válaszodat.
2011. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Én is Dr Bodnárhoz járok! Nagyon rendes ember!

Ti hol tartotok, sikerült?

2011. febr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sziasztok én most fogok menni debrecenbe a kaáliba május 25.re kaptam idő pontot és énis dr.bodnárt választottam de még nem telálkoztem vele ez az első lombikom ja és a szurikat magunknak kell be adni?
2011. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!