Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lenne jobb együtt...

Mikor lenne jobb együtt lennünk? Ovuteszt, nyák? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában elég rövid (25-26) napos ciklusaim vannak, előző hónapban kezdtem az ovu tesztelést. 11-12.ciklusnapon volt pozitív az ovu teszt akkor. Baba nem lett.

Most vasárnap (9.ciklusnap) elkezdtem a tesztelést, pedig a 10-en hétfőn akartam, előző ciklusban is a 10.napon kezdtem, de most már vasárnap irtó erős volt az ovu teszt, majd hétfőn halvány 2.csík, de semmi ovu érzésem nem volt még.

Tegnap, kedden erős lett az lh teszt és kicsit éreztem is az ovu tüneteket (régebben jobban éreztem, most elég enyhén) a mai sokkal halványabb lett, kb teljesen negatív, és délutánra megjelent a termékeny nyákom is.

Szerintetek mikor lenne jobb együtt lenni? Eddig vasárnap és kedden voltunk, csütörtök délelőttre "terveztem" a következőt de a nyák most elbizonytalanított. Ma este kéne vagy jó a csütörtök délelőtt is? Vagy mindkettővel nem árthatok? Túl gyakran sem akarok, az előző baba is 2 naponta együttlétből fogant :)



dec. 13. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Sokkal jobb eredményt értek el, ha akkor vagytok együtt, amikor kedvetek van rá és mindketten élvezitek, örömmel teszitek.

Az ilyen kiszámolós, muszáj szex csak stresszt okoz, ami akadályozza a teherbeesést.

dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es, de van, hogy még mensi alatt is együtt vagyunk. Nem azzal van a gond. Csak biológiai értelemben melyik lenne idealisabb jelen esetben
dec. 13. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk akkor sikerült amikor nyák volt. Ha ovu teszteztem negatív volt a hónap!
dec. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl most teszteltem ebben a hónapban. Nyák az 7.-én volt, viszont pozitív teszt az csak 10.-én.
dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 naponta együtt vagytok nem lehet mellélőni. És akkor nem kell tudományos kísérletre hasonlító módon szexelni. 3 gyerekem van, soha nem láttam ovutesztet, nem figyeltem a nyákom,hanem 2 naponta együtt voltunk (ha volt kedvünk), és mindegyik gyerek 3 hónapon belül fogant.
dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös, nekem is 3. gyerek lenne. Az első egyetlen alkalomból fogant, mikor direkt próbálkoztunk (amúgy védekeztünk). Azt sem tudtam mi az a peteérés kb :D

2.gyerek nehezen jött, voltak már kivizsgálások is, minden rendben volt mindkettőnkkel (páromnak első gyerek, ő is vizsgálva lett), meddőségi első konzultáció előtt 6 nappal lett pozitív a teszt.

Most nem igazán szeretnék addig eljutni. Akkor is hónapokig 2 naponta szex volt a termékeny időben, azon kívül meg hasonlóan gyakran, ahogy jött a kedv. Csak én nézem ezeket a dolgokat, a párom meg csak élvezi a szexet :D Szerencsére szinte mindig kedve van, ezzel nincs gond :D

dec. 14. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!