Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík? Vagy baba lesz?...

Szellemcsík? Vagy baba lesz? Görbe+képek

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már nem tudom mi van...mérek hőt

2éve rendszerint 11dpom van, itt a görbém



[link]



Most már 14dponál (sztem csak 12-13) tartok, ami nálam egyszer fordult elő, mikor terhes voltam.Különben 11dpo mindig


Több tesztem is van...de iszonyatosan halványak.

Ti láttok rajta csíkot?

Vagy csak szellemcsík?akkor miért nem esik a hő és jön meg?


így is 3 napja késik már.



EZEK 25mlU érzékeny tesztek:


[link]


[link]


[link]


[link]



EZEK MEG 10mlU



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



ez meg a reggeli és a napközbeni 10 es teszt:


[link]



egy kis kontrasztal:


[link]


Erősödik????

Tudom hogy nagyon nagyon halvány

Ha még mensi előtt lennék simán kidobnám, hogy tuti szellemcsík...tudom nem vagyok normális hogy ennyi tesztelek...

Mind különböző, legalább 4 féle márka, nem lehet szellemcsík.....félek hogy nem is fog erősödni...ennek egyértelműbbnek kell már lennie nem?



Megrendeltem a womenscreamot is

[link]


Ez elvileg a progeszteronra hat, létezik, hoyg ezmiatt nem jön meg?A leírásban az van hogy akkor kell abbahagyni ha megjött a mensi.


Segítsetek:)))


2010. okt. 21. 17:30
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
ezt kaptam leotól
2010. okt. 22. 08:45
 22/34 anonim ***** válasza:

Hát én már írtam egyszer és ezek a mostani tesztjeid amit Leonak elküldtél, tényleg nagyon nagyon halványak szinte már nem is mondhatók pozinak :(((( Szerintem nincs baba :(((

Sajnálom!!!!! Nem lehet hogy neked is a progeszteront kéne megtámogatni kicsit ?? (bocs ha már máshol írtad hogy is állsz ezzel de barátnőmnek volt így hogy 2szer is ilyen halovány volt neki ment dokihoz de semmi se látszott majd meg is jött neki) aztán a következő próbálkozásnál kapott vmi gyógyszert (nevére nem emlékszem sajnos, de csak 1-2 féle progeszteron tartalmú van tudomásom szerint amit ilyenkor szoktak.)

2010. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

szia de de

progeszteronnal van bibi

ez a lényeg

nekem mindig 11dpo volt kevés is egy kicsit

ez már a 15.dpo

iszom a palsátot és a womenscream is erre van

dokim egyenlőre nem akakr támogatni gyógyszerrel , mondván volt már egy promblémamentes terhességem szülésem 1 évvel ezelőtt:(((


tanácstalan vagyok

2010. okt. 22. 08:59
 24/34 anonim ***** válasza:

Én vagyok az, aki egyetértett Leóval.


Nekem anno (és most is) 11 napos a luterális fázisom, ennek ellenére első próbálkozásra teherbe estem és simán kihordtam az ikreimet, tehát a 11 nap annyira nem lehet vész...

Ennek ellenére én a helyedben kérnék egy vérvételt, hogy kiderüljön, tényleg minden rendben van-e a hormonjaiddal.

Szorítok, hogy mihamarabb jöjjön a babátok!

2010. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

egy kisfiam van már:))

csak ő is egy missed ab után lett...közvetlen, mikor műtétkor helyretettek...


lassan 1 éves lesz


régóta benne vagyok a ciklusfigyelésben...ezért is aggódom

2010. okt. 22. 11:05
 26/34 anonim ***** válasza:

Esetleg vidd el az utolsó 3-4 görbédet a dokidhoz, hogy lássa miről van szó. Ha nem akar vizsgálatokat kezdeményezni a kérésed ellenére sem, válts dokit (én legalábbis ezt tenném).

Esetleg Leó nem javasolt valamit a problémádra?

2010. okt. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Hogy alakult ma reggelre a hőd és a teszt?
2010. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

ezt is én indítottam ma, ott a kép

hős 3tizedet esett ami kevés nagyon a babához...viszont méhszáj és nyák babásnak néz ki

mensi se jött még

talán majd holnap.... :(

2010. okt. 23. 21:18
 29/34 anonim ***** válasza:
mi ujság kedves kérdező?
2010. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Én látom a csíkokat... :) Ma nincs újabb teszt?

2010. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!