Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérjés nyák napján...

Tojásfehérjés nyák napján délután már krémes folyásom volt?

Figyelt kérdés
Egyik nap reggel tapasztaltam ezt a nyúlós nyákot, de délután már az a krémes folyás volt ami napokkal kesobb szokott lenni a tojasfeherjes utan. Más is tapasztalt ilyet? Lehet így nem is történt ovulácio? Kovetkezo honapban veszek ovulacios tesztet, most kezdek el még csak ismerkedni ezekkel a dolgokkal. Úgy rémlik eddig vagy 1-2 napig is elszokott tartani vagy egy napig de akkot egész nap ilyen a váladék.

dec. 16. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Én sose hagyatkoztam erre a nyákra..amúgy egész hónapban erős folyásom van hol nyálkásabb tojásosabb hol nem.Elkezdtem ovutesztelni mert nem akart jönni a baba amikor 14.körül voltunk együtt igen 28 napos ciklusnál, majd ovuteszt alapján a 18.ciklusnap ovuláltam( 3 hónapot végigteszteltem és ovukor nemis volt folyásom, full száraz voltam, sikosító kellett) Ekkor fogant meg a babám a 3.ilyen tesztelős ciklusban.Én ajánlom a tesztet, vagy a 2 naponta együttlétet..Nekünk nem volt sosem igényünk a 2 napontai szex.
dec. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a hónapban 7.-én volt ilyen nyákom, ami egy délután tartott, késő este/éjjel már csak sima volt. Majd pozitív ovu teszt csak 10.-én lett. Eddig én is erre a nyákra hagyatkoztam, de amióta tesztelgetek, azóta rájöttem, hogy teljesen felesleges… volt olyan hónap is, hogy nem volt ilyen nyákom, de peteérésem viszont igen…
dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1es vagyok.Kettessel egyetértek.Inkább ovuteszt mint ez a nyákfigyelgetés ami nem is pl ovukor van mindenkinél.
dec. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2 voltam.


[link]


Ezek alapján 10.-én volt ovum. Akkor görcsöltem is eléggé, meg szurkált a hasam. Ugye nyák az 7.-én volt. Most ahogy hazaértem munkából, elmentem wc-re, és a tisztaságim tele volt ilyen nyákkal, mint a tojásfehérje :D pedig nem nagyon most van ovum…

dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor erre a nyákra tényleg nm lehet adni
dec. 17. 11:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen száraz hónapban fogant meg a baba. Nem hagyatkoznék a nyákra
dec. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!