Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megismerkedtem egy olyan...

Megismerkedtem egy olyan nővel, aki már egy hónapos terhes, de az előző férfivel szakított. A gyermek után, ha megszületik, könnyebben esik teherbe Tőlem?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, a második babát könnyebb feladat megfoganatosítani?

Röviden-tömören valaki össze tudná foglalni, hogy a második esetleg harmadik gyermek nemzése könnyebb?


Köszönöm a segítséget!


Ádám, 23 éves



dec. 19. 13:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyebb. Pláne másik apával. Ha neked nem lehet gyereked akkor ő hiába termékeny.
dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, ez kamu.
dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Gyereket "megfoganatosítani"? Neked egyelőre inkább ne legyen gyereked, szerintem...
dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
🤦🤦🤦🤦
dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak annyi derül ki, hogy a nő nem meddő. Más nem következik rád vonatkozólag abból hogy épp terhes.
dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

Most ismerted meg dear gyereket akarsz tőle ugy,hogy éppen terhes...

Mit akarsz tömören hallani?dugni kell aztán vagy terhes lesz vagy nem.

Egyébként tuti kamu vagy.

dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Egy ´hónapos terhesség nincs
dec. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%
Te magadnál vagy?
dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
🤦🏽‍♀️Mindent összefoglaltak előttem.
dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

Az "egy hónapos" terhesség az azt jelenti, hogy most kellett volna megjönnie, épp csak kiderült a terhesség és két hete míg mással szexelt...

De a kérdésre válaszolva: ilyenkor még az sem biztos, hogy ez a terhesség egyáltalán megmarad, a korai vetélés sokkal gyakoribb, mint hinnéd. Abból, hogy egy nő koraterhes, még nem következik, hogy biztosan lehet gyereke, mert a meddőség nem csak teherbeesési probléma lehet, hanem azt is jelentheti, hogy nem tudja kihordani a megfogant terhességet. Sajnos sok ilyen esetet láttam.

Ha kihordja, akkor is van még két további problémalehetőség: az egyik az, hogy neked is lehetnek termékenységi problémáid, illetve még az is előfordulhat, hogy bár külön-külön termékenyek vagytok, kettőtök között még mindig lehetnek kompatibiltási problémák. Arról nem beszélve, hogy egyáltalán akar-e majd az első után több gyereket. Nemrég beszéltem egy ismerősömmel, aki pár hete szült, azt mondta, soha többet nem akar, elég volt ezt az egy gyereket világra hozni és az első pár hét már szembesítette vele, mekkora felelősség egy gyerek.

dec. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!