Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megismerkedtem egy olyan...

Megismerkedtem egy olyan nővel, aki már egy hónapos terhes, de az előző férfivel szakított. A gyermek után, ha megszületik, könnyebben esik teherbe Tőlem?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, a második babát könnyebb feladat megfoganatosítani?

Röviden-tömören valaki össze tudná foglalni, hogy a második esetleg harmadik gyermek nemzése könnyebb?


Köszönöm a segítséget!


Ádám, 23 éves



dec. 19. 13:39
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom, egyesek miért akadtak ki. Csak egy általános kérdés volt, hogy a szülés után egy nő könyebben lesz-e terhes...

Ilyen ez az oldal...

Az értemessebeknek köszönöm, priátban is írtak, nekik is🙏

dec. 20. 08:26
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikailag csak annyit jelent, hogy teherbe tud esni, tehát nem meddő. A női testet megviseli a szülés és a baba táplálása, ezért biológiailag nem könnyebb, vagyis gyorsabb teherbe esni röviddel a szülés után, hanem pont nehezebb, bár van rá persze ellenpélda. Szülésig ugye még 8 hónap, utána mondjuk 1-2 évig szoptat, ami közben nem is biztos, hogy teherbe tud esni, vagyis az csökkentheti az esélyeket. És a szülés-terhesség alatt is történhet olyasmi, amitől elmegy a kedve vagy az egészsége egy második gyerekhez. Pl. ha császárral szül, máris nem ajánlják.

Egyébként ha csak azért akarod párnak, hogy sajátot szüljön neked, az már azt jelenti, hogy a másik férfi gyerekét nem tudod elfogadni. Ehhez jogod van, csak épp majd tönkreteszed azt a gyereket (ha megtartja, abban reménykedve, hogy te majd apukát játszol).

dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem a te esetedben nem számít, hogy terhes. Csak annyi derült ki, hogy ő nem meddő.
dec. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Unokanővéremnek van egy gyereke "véletlenből", most 18, azóta is hiába próbálkoznak.
dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A gyereke 18, nem az unokatesóm


#25

dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy hónapos terhes,akkor meg legalább egy hónapot kellene várni a szexelessel!Ebben az esetben nagy a vetélés veszélye!
dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!