Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy néz ki hogy kémiai terhess...

Kisóóóó kérdése:

Úgy néz ki hogy kémiai terhességem van. Ma vagyok 18dpo, van egy halom közepesen halvány 10-es predi tesztem, de nem akar erősödni. Aki volt ebben a helyzetben,nektek hanyadik dpon-jött meg? Kíváncsi vagyok mikor jön meg a menstruációm

Figyelt kérdés

dec. 20. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

????????


Ez nem kémiai terhesség, hanem normális. Nem kell erősödnie a tesztnek, értsétek már meg, nem kötelező, hogy ugyanolyan erős legyen, mint a kontrollcsík.

dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy kémiai terhességed lenne. Menj el egy vérvételre, és ne azon stresszelj ami lehet nem is következett/ következik be. Nem értem, minek keresni ott a problémát, ahol nincs.
dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Miből gondolod hogy kémiai? Basszus, én konkrétan késés után 1 db tesztet csináltam, pozitív lett, kértem időpontot a dokihoz, aki 6 hetesen megállapította a terhességet. Mért kell otthon diagnosztizálni magadon hülyeséget? Esetleg majd ha meg lesz az orvosi diplomád. Addig ne a googlen meg a gyakorin akarj tájékozódni.
dec. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem azok írtak akik átmentek ilyenen :D Egyébként már van 3 gyermekem,tudom milyen egy normális pozitív teszt. Itt valami nagyon nem oké. Plusz hőgörbét vezetek. 18 napja 36,80 fölé nem akar menni. Na mindegy. Jövő hét csütörtökön megyek orvoshoz Akkor leszek majdnem 7 hetes.Köszönöm a válaszokat!! Tiszta hülye vagyok hogy itt tettem fel a kérdésem
dec. 20. 20:04
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

"Egyébként már van 3 gyermekem,tudom milyen egy normális pozitív teszt"


???


Nekem a m@sodik gyerekemmel tiszta halvány volt a vonal, ezért megismételtem később, akkor is, és semmi gond nem volt.


Szóval bocs, de hülye vagy, ha nem érted meg, hogy nem kötelező erősnek lennie a csíknak. Ha kémiai terhességed lett volna, max. 1-2 napot késik.

dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kereken 2 héttel azután jött meg, hogy elmaradt a menstruációm. (Ovuteszt és hőgörbe alapján)


Nekem is 2 hétig tök egyformák voltak a tesztek. (Na jó ha nagyon akarom talán egy hangyányit erősödtek, de egyértelmű volt hogy nem stimmel a dolog)

dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x jártam így.

Egyik alkalommal 1.5 hét késéssel jött meg.


Másik alkalommal nem jött meg. 7 hetes lettem volna, mikor dokihoz mentem. Üresen maradt a petezsák, nem indult be a vetélés.


Akkor mobdta a doki, hogy de, van ok aggódni a halvány teszt miatt. Ha egy terhesség rendben van, akkor a teszt is erős. Nem kell a kontrollal totál megegyezőnek lenni, de nem is szabad hogy halvány legyen úgymond.

dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös vagy hogy kell írni :D 3 napja jött meg a menstruációm. 21dpo-n.Úgyhogy ez kémia volt sajnos.
dec. 26. 08:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :(
jan. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó! :) Úgy néz ki most sikerült. Ma vagyok 6 hetes. Kedden megyek orvoshoz. Kicsit izgulok, de remélem most minden rendben lesz :)
febr. 10. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!