Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok de multkor barátomnál aludtam és a vaginámnál volt a pénisze szóval ugy csinált mintha szexelnénk csak nem tette be de volt csipő mozgás és mikor oda tettem a kezem éreztem h a nunim tiszta előváladék.(nem ment el)

3 napja nem jött meg kicsit izgulok nem szeretnék terhes lenni



dec. 21. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Kétlem
dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
8%
Szerintem fix nem vagy terhes. En sokszor csinaltam baratnoimmel megszakitasosan, mikor elmentem kihuztam gyors es ravertem a hasara fenekere stb. Elovaladektol is teherbe lehet esni de keves az eselye. De neked eleve nem ment be sztem no para.
dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
23%
Lehetsz ha termékeny napjaid voltak akkor az előváladéktól is. De ne stresszelj előre, mert a stressz miatt később jöhet meg a menzi ha mégse vagy az. Tesztelj amikor aktuális lenne és elválik minden.
dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt behatolás és ejakuláció sem, az se biztos hogy előváladék volt vagy csak a kérdező nedvesedett be. Kizárt dolog, hogy terhes legyél.
dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
80%

Kérdező hány éves vagy? Előváladék volt vagy a te nedvességed? Bár előváladék keveredhet vele.

Eddig mindig pontosan jött meg a menstruációd?

dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Be kell mennie a hüvelyedbe a spermának, nos ez nem történt meg így nem foganhat baba.Inkább pettingeljetek nadrágon keresztül ha ennyire sík vagy.
dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen akkor vegyünk egy nunikarikát vagy porszívózatok! Én átszoktam hívni a szomszédot hogy szívja ki szívattyúl de néha az is leakad és elkezd füstölni!
dec. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem nedvesedtem, előváladék volt.

Bocsi a hülye kérdésért de nagyon izgulok. Szokott néha késni 1-2 napot de ez már a 3. nap

21 vagyok

dec. 21. 21:01
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen nem létezik hogy ennyi eszed legyen. Már meg ne haragudj. Max gondterhes vagy.

Azért késik, mert ennyire túlstresszeled, túlreagálod ezt az egészet..

dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Ne aggódj, kb semmi esély hogy terhes legyél :) Előfordul hogy időnként késik a havi, nem kell egyből pánikba esni. kb 1 hetes csúszás simán belefér.
dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!