Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt halottam egy barátomtól,...

Azt halottam egy barátomtól, hogy a KOFOLA vagy a sima Kóla elősegíti a teherbesést. És a gyermek is egészséges lesz. Ebben van igazsága??

Figyelt kérdés

dec. 23. 22:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem is értem. Hogy találhat valaki ki ekkora baromságot🤦‍♂️
dec. 24. 07:39
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy ki találta ki, úgy hülyeség, ahogy van.
dec. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget sem olvastam még soha.
dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te magad is tudod hogy baromság, mi a fenének irsz róla kérdést? És felvagy háborodva ha kommentelnek..Ne kérdezz ha ennyire gyenge elmejü vagy.
dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Csak mások véleményére is kíváncsi voltam.

Úgy érzem, a barátomnak vannak bajok.

dec. 24. 09:44
 16/17 anonim ***** válasza:
15. Madarat tolláról...
dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen nagyon okos barátom, bármelyik pillanatban megszülhet. Én 6 hetes vagyok de már osztja nekem az észt, hogy nem szedhetek gyógyszert fejfájásra és nem használhatok orrsprayt és mindenképpen magán orvoshoz menjek. Mondja ezt egy olyan ember, aki végig szívta a cigit, nem tudta letenni és még magyarázkodott is, hogy miért nem teszi le.
dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!