Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany pozitiv teszt utan...

Halvany pozitiv teszt utan nyak? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Ma reggel pisiltem egy halvany pozitivat. De most pisiles utan torlesnel lattam a WC papiron ilyen barnas-pirosas nyakos dolgot. Ez ugy nem jelent rosszat?
dec. 24. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kellene megjönnie?
dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos bármit jelenthet, bármi történhet. Éppen most teszteltél egy halvány pozitívat, azért ne kürtöld még világgá, hogy terhes vagy
dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tegnapra nem vartam, ezert teszteltem ma.

Nem tervezem vilagga kurtolni egyenlore csendben orultem. Semmi gorcsoles meg mindjart megjon erzesem sincs. Probalok nem stresszelni.

dec. 24. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet megjön, mert csak kémiai volt.

De lehet valoban baba van a dologban.


Ilyen korán még dokihoz sem érdemes menni. Majd az idő eldönti

dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta kérdező?
jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
December 24en pozitivat teszteltem, majd 30an barnas folyasom lett, amivel elmentem orvoshoz, de ott 3 nappal kesobbre adtal UH-ra idopontot, igy mire oda jutottam, mar megindult a veteles. :(
jan. 15. 14:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :(
jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En is, ez most igy alakult. Az elso vetelesem is cakkra pontosan ugyanigy zajlott le, szoval a haziorvos beutalt Fertility clinicre.. Most varunk es remenykedunk.
jan. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!