Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec. 2-án voltunk együtt a...

Dec. 2-án voltunk együtt a párommal ma el kezdtem vérezni de nem tudom el dönteni ez beágyazódási vérzés vagy meg jött-e.?

Figyelt kérdés
Egyátalán ennyi idő után lehet beágyazódási vérzés? 2 napja csináltam tesztet (dec 18.)az negatív volt de 5 nap múlva kellene megjönnie,sosem jön meg hamarabb ennyivel. Teszteljek még nem várt napján az biztosat mutat?(Dec 6 volt ovum naptár szerint) KÖSZÖNÖM HA VÁLASZOLTOK

dec. 20. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6án volt ovud, akkor normál esetben 20án kell megjönnie.
dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ovuhoz képest jókor jött meg. Amúgy a beágyazódást nem lehet összekeverni a menstruációval
dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat így hogy a menstruációs naptárba bejelöltem a mai napot,hogy megjött úgy rakta be a 6.-át ovunak alapból 11.-ét mutat.
dec. 20. 19:14
 4/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó mensim meg nov 27-től dec 1-ig tartott. Általában 28 napos a ciklusom .
dec. 20. 19:18
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Én nem alapoznek a menstruációs naptárra, max akkor ha tupontos ciklusaid vannak, és minden rendben van hormon ügyileg.


Egyébként hőmérőzés és méhnyaknyák és cervix önvizsgálattal elég pontosan be tudod lőni, hogy kb mikor van ovud. De ott is tartományt, ami ha minden oké, elég ahhoz, hogy teherbeess. Tesztelj mensi első napján, ha terhes vagy akkor ki fogja mutatni.

dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan az 5ös írja.Tehát naptár szerint 5-6.án ovuláltál? És a való világban mikor ovuláltál pontosan? Nem szabad egy naptárra hivatkozni.28napos ciklusnál eleinte én is arra hivatkoztam , hogy akkor 14.nap van az ovuláció.Hogyne a 19ciklusnap ovuláltam.
dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
-5*
dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a baj nem figyeltem vagy éreztem....szóval ez most egy jó nagy kérdőjel számomra az egész. Ti hogyan szoktátok nézni?teszttel?vagy figyelitek?Sajnos eddig csak naptárra alapoztam és kész ennyi .De most tuti valami hormon zavarom van mert az állam is meg az előző mensinél is már elkezdett kipattogni begyulladni sosem volt ilyen sőt még pattanásom se volt most tele van az állam..
dec. 20. 21:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem éreztem, sosem tudtam mikor ovulálok. Teszteltem. És így tudtam meg mikor is van az ovulációm.
dec. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Nem teszteltem LH teszttel egyszer sem mert PCOS-em van IR-rel karöltve, és ott ez igencsak félrevezető tud lenni. Meg amúgy is, jobb a tested jelzéseit figyelni, nekem így a gyerkőc egyből összejött.


Hőmérőzni arra alkalmas hőmérővel, szájban/hónaaljban/hüvelyben lehet mérni az ébredési hőt. Én szájban szoktam. Ezt érdemes mindennap, de legalább 2 naponta. Eleinte alacsonyabb lesz a hőd, de ahogy megtörtént a peteérés, meg fog emelkedni az ébredés hőmérsékleted a termelődő progeszteron miatt.


Méhnyaknyák és cervix vizsgálathoz érdemes tiszta kézzel felnyúlni. Nem, nem lesz tőle semmi bajod. Ovuláció közeledtével egyre inkább tojásfehérje jellegű lesz, és ahogy haladsz a ciklusod vége felé úgy kezd ez alábbhagyni, egyre szárazabb érzés lesz. Amúgy a hormonmentes oldalán erről tudsz szépen tájékozódni. Akárcsak a méhnyak vizsgálatról. Ovuláció környékén nem fogod elérni a méhnyakad, annyira fel fog húzódni, ha el is éred akkor nagyon puha tapintású. a többi szakaszban (follikuláris, luteális, menstruációs) ott eléred ujjal könnyebben, és keményebb a tapintású. Ertelemszeruen a follikularis fázisban ahogy haladsz a peteérés felé, egyre puhább lesz. Érdemes ezt is a ciklusod elejétől vizsgálni, legalábbis miután elmúlt a vérzésed.


Remélem tudtam segíteni!

dec. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!