Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a peteérésem és ovulációm...

Ha a peteérésem és ovulációm minden hónapban 8-10 napig fáj, mikor van ovum?

Figyelt kérdés

Egyébként ez normális dolog? (4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót)

Vajon mikor lehet az ovuláció?

A legerősebb fájdalom az utolsó fájós napomon van. Már a fájdalom megjelenése előtt 1 nappal kezdődik a tojásfehérjés nyák, ami kitart szinte a végéig. Az utolsó, legfájdalmasabb napon már kicsit vizesebb.

Ha most nem sikerült semmit összehozni, akkor kövi hónaptól hőmérőzök és lehet tesztet is veszek, de hátha addig tudtok valami okosat mondani.


dec. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hétig fáj, és az utolsó, legrosszabb utáni nap hajnalban van ovu. Én volt, hogy hánytam a fájdalomtól, mondtam a nőgyógyásznak, de kb kiröhögött, hogy hát ez ilyen.
dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet ez alapján tudni. Hőmérőzz és kiderül. Nekem pl. ovulácio után 2 napig szokott a legjobban fájni.
dec. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Nekem a legfájdalmasabb napon szokott lenni,de érdemes legalább lh teszttel követni.


Első válaszolónak: A nagyon fájdalmas ovulációt érdemes kivizsgáltatni, nekem endometriózis okozza. És annyira nekem nem is fáj,hogy hányásig fajuljon. Én addig mentem,amíg nem találtam olyan orvost,aki komolyan veszi a fájdalmaimat.

dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Tesztelj, ha azzal sem tudod meg mikor van az LH csúcsod, akkor hőmérőzz.
dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Azóta voltam mindenféle orvosnál, mert nem jött baba, de csak egy pm alulműködésem volt, minden más rendben. Szülés után eddig 2x jött meg (de már a harmadik gyerekkel vagyok terhes :D), és akkor egyáltalán nem fájt sem a peteérés, se a menstruáció. Hátha neked is így lesz kérdező, elvileg ez elég gyakori pozitív mellékhatás.
dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!