Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses 5.napjatol kell szedjem...

Menses 5.napjatol kell szedjem Clostilbegyt akkor kozepidobe lessz ettől ovum (peteeresem) ?

Figyelt kérdés

Első gyógyszeres hónapom.

Picit felek az az iker terhességtől de az se lenne gond csak sikerüljön


2022. aug. 13. 08:20
 1/10 A kérdező kommentje:
E vitamint mikor kezdjem szedni?
2022. aug. 13. 12:07
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyjából igen, de gondolom orvos ellenőrzi ultrahanggal (mert úgy kell, hogy ne legyen túlstimuláció). Nekem kb. 14-17 nap közt volt az ovitrelle beadása, így utána tuti megvolt az ovuláció.

E vitamint bármikor szedheted, mert csak vitamin. Closty mellé szokás adni progeszteront is, mert a closty elvékonyítja a méhnyálkahártyát. Progeszteront pedig az ovuláció után kell elkezdeni alkalmazni, mert ha hamarabb történik, akkor megakadályozhatja az ovulációt.

Sok sikert kívánok!

2022. aug. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: azt kifelejtettem, hogy nekem mindig a 2. vagy 3. napon kellett elkezdeni szedni a Clostyt (attól függ, hogy sikerült eljutnom), és így volt a 14-17 nap közt az ovulációm. (de ez lehet mindegy)
2022. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen lesz ultrahang

Mitől függ hogy hanyadik napon kell szedni ?általában 7 napig van meg nekem

2022. aug. 13. 13:34
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: én úgy tudom, hogy a tüszőérés szempontjából a 2.és 5.nap közt kell elkezdeni szedni. Az nem számít, hogy meddig tart a menstruáció.
2022. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi hogy írtál ma vagyok a 3.napon és képzeld kezd el múlni el kezdjem inkább ma vagy holnap ?gondolom menstruáció közbe kell kezdeni szedni nem?
2022. aug. 14. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy szedd ahogy a dokid mondta. Semmi baj nem lesz ha 5.napon kezded szedni. Csak azért írtam, hogy nekem hogyan volt, mert így volt ovulációm 14-17.nap között. De lehet neked is ugyanígy lesz ha 5.napon kezded el szedni. Alapesetben ha nincs a closty, akkor is így kezd a ciklus elején nőni a tüsző, és 14.nap körül van az ovuláció. Ez a closty meg ugyebár gyógyszeres rásegítés.
2022. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja jo akkor nem.baj ha véletlen el múlna a menstruáció? Nem értem pedig 7 napig szokott tartani de lehet a norcolut miatt van ez
2022. aug. 14. 20:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapból alig volt menstruációm, szerintem az nem befolyásolja a clostyt. A mentruációnál az előző ciklus méhnyálkahártyája válik le. A closty meg a következő ciklusba segít be.
2022. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem holnap hanem holnapután kezdem azaz 5. Napon
2022. aug. 14. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!