Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív vagy csak szellemcsík?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

31-35 naposak a ciklusaim és ma vagyok a 30. napon. Elvégeztem délután egy terhességi tesztet mert nagyon puffadt a hasam egész héten és tegnaptól fájnak a melleim. Először nem jelent meg semmi ki is dobtam a kukába a tesztet. Aztán 15 perccel később előhalásztam és ránéztem. Megjelent rajta egy nagyon halvány csík de nemtudom, hogy ez valós vagy csak száradási csík. Köszönöm szépen a válaszokat



dec. 27. 16:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Nekem is 35 naposak a ciklusaim és ma reggel pozitív lett a teszt. Holnap csinálok digitálisat is.


[link]

dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Szoritok neked utolsó voltam.
dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok :) ha megkérdezhetem a ciklusod hanyadik napján teszteltél?

Köszönöm

dec. 27. 21:17
 24/36 anonim ***** válasza:
80%

Én se értem ezt ezt az időn túl nem nézegetünk blablát. Ok., értem, rá is van írva, hogy időn túl nem érvényes, de miféle gagyi teszt az, ami egyszer csak elszíneződik a semmitől? Nekem is a negatív negatív, a pozitív meg pozitív.10 perc múlva, 1 óra múlva, meg 1 év múlva is.

Azt még talán érteném, ha szürke lenne, de ez egyértelmű rózsaszín. Szóval, ha csak nem a húslé folyt rá a kukában, akkor ez szerintem+ lesz. Csinálj egyet reggeliből 2 nap múlva, az majd megmondja a tutit.

dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Mikor babatervezésben voltunk, én is kikotortam a kukából, sosem volt két csíkos, csak akkor mikor baba volt 🥰
dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus 33.napján vagyok. 30.napom negatív volt teljesen.
dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 3 évben megcsináltam jó pár tesztet és szintén az a tapasztalatom, hogy ami negatív, az negatív is marad. Én általában ki sem dobom negyed órán belül, meg az időt sem mérem, mert van egy totyogós, aki tesz róla, hogy erre ne legyen érkezésem, de ahogy térülök-fordulok rá-rá pillantok mindig. Sosem volt száradási csíkom, vagy minek nevezik ezt itt. Most, amikor pozitívat teszteltem először, viszonylag későn jött ki a második vonal, megkockáztatom, hogy időn túl. 2 nap múlva azonnal megjelent.

Tesztelj egyet két nap múlva, szurkolok!

dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másik fajta teszttel is tesztelj mert ez a fajta nekem is ilyesmi volt de másik teszt full negatív.
dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Teszteltél?
dec. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Aki kételkedik, azért nem nézzük meg időn túl, mert a festék anyag szétfolyik, és ahol a pozitív csíknak kéne lenni, ott koncertáltan szárad meg.
dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!