Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császármetszés után méhen...

Császármetszés után méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Utánna mennyi időre sikerült a következő baba?
2010. okt. 22. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 15 hónapja volt császárom, utána 8,5 hónapig szoptattam a kisfiamat, pár hétre rá megjött, azóta próbálkozunk, vagyis 6. hónapja. Most úgy tűnik sikerült, ma reggel nagyon halvány pozit teszteltem (mára/holnapra nem várom).


Manapság a dokik már nagyon pengék a császárban, nem hiszem, hogy ez akadály lenne;).

2010. okt. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint császármetszés után volt méhen kívülid is? Nem értem egészen a kérdést :) Nekem császár után, (komplikált műtéttel ami a baba elvesztésével társult sajnos) 9 hónappal már azt mondták hajrá.
2010. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,sajnos nem egyértelműen tettem fel a kérdést. Szóval az érdekelt volna, hogy császármetszés után mennyire gyakori a méhen kívüli terhesség.Nekem császármetszés után 2évre sajnos volt egy méhen kívüli terhességem, kivették a jobb petevezetőmet is.Most kicsit be vagyok tojva a következő babavállalástól.:S
2010. okt. 24. 10:23
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Tavaly szeptemberben szültem császárral (fájásgyengeség, nem táguló méhszáj, elfolyt magzatvíz), most már 11 hetes terhes vagyok. Az első babánk is első hónapban jött össze, 1 éves kontrollon doki azt mondta, mehet a menet, még abban a hónapban teherbe estünk. Nálunk tehát nem volt semmi gond.
2010. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
14:13-as válaszoló:nagyon sajnálom,h elveszítetted a babád!sok jót,eröt és kitartást nektek a jövöben
2010. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem először méhenkívüli terhesség volt, majd 2 évre rá terhes lettem a kislányommal, másfél év múlva a kisfiammal. A lányom nehezen jött össze, nagyon rá voltunk állva a babára. a fiam pedig becsúszott. most 3 vágás van a hasamon egymás alatt. nekem is kivették a jobb petevezetéket, a petefészek maradt. 1 petefészek is elég a babához. sok sikert.
2010. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!