Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után mennyi...

Császármetszés után mennyi idővel éreztétek magatok "ugyanúgy", mint terhesség előtt?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem és szerencsére nem maradt rajtam súlyfelesleg semmi, persze a fenekemen és a combomon egy kicsit feszesebb lehetne. De a császármetszés helyét még mindig fájlalom néha. A menstruációtok, mikor először megjött több volt, mint azelőtt? Mikor tudtatok rendesen hasizomgyakorlatokat csinálni? Lehet még teljesen sima a hasam? Mert most egy picike pukli van a vágás felett.
2009. jún. 19. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Sziasztok, én 6 hete szültem, a kilók lementek már, viszont a hasam nagyon nehezen megy le. Nekem is érzékeny néha, mivel a hasizmot vágják keresztbe, ezért is van a seb fölött az a pukli.

Én is kíváncsi lennék,hogy ez eltűnik-e valaha.

A tornázás még fájdalmas, de akkor neked is ezek szerint 3hónap után is. De muszáj!

Szerintem ez is genetika kérdése,hogy kinek lesz-e még teljesen sima a hasa.

Ráadásul nekem még a menstruációm se jelentkezett...

2009. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A menstruációm nekem sem jelentkezett, de azért mert szopizik még a babám. Én úgy tudom, hogy a hasizmom nem vágták át, csak "felhúzták". Legalábbis a dokim azt mondta.
2009. jún. 19. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Én kb. 2-2,5 hónap múlva és nekem már megjött 3 hónapra pedig mi is szopizunk. Hasam már teljesen lement. most 4 hós a babám.
2009. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ja és mikor megjött azt hittem megint szülök és hasznát vettem a megmaradt tena betéteknek is. Nekem is volt pukli a varrás felett de már az sincs.
2009. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy érzem most pár napja "tértem magamhoz" (2 hónapja szültem). A sebem egyáltalán nem fáj, pukli az van sajnos, meg nem olyan feszes mint régen. A menzeszem is megjött már de épp hogy pár csepp van csak... és már a házaséletet is elkezdtük, lehet hogy ez segített igazán.. Én még nem mertem hasizmozni, mert úgy tudom nem mindegy milyen gyakorlatokat csinál az ember, előbb utánanézek mi a helyzet ezügyben.
2009. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most volt 2 hete a 2. csaszim. Az elsőnél kb. 2-3 hónap után már nem volt olyan érzékeny, viszont a kilók valahogy nem mentek vissza (65 kg-nál megálltam), pedig szoptattam is 7 hónapig, és nem zabáltam magam agyonra. Szerintem ez alkat függő. A sebemen a pukli viszont közel 10 hónap után múlt el. Most a második után viszont már most könnyebb, és nem is nagyon érzem a sebem, csak viszket. Ja, és 64 kg-ra fogytam vissza! Szóval van remény!
2009. jún. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!