Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? dec. 4en...

Terhes lehetek? dec. 4en vesztettem el, gumival es nem is bennem elvezett el, alapbol zavar van a ciklusommal, most is kesik kb 2 hete de sokat görcsöl az alhasam es most hanyingerem is van.

Figyelt kérdés
jan. 2. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt a gumit rendesen használtátok és nem is szakadt szét akkor nem lehetsz.

De ha ennyire parázol vegyél majd egy tesztet

jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Az első aktus után gyakran késik a menzesz, legalábbis én több ilyet olvastam. A stressz miatt is csúszhat. A hányinger és hasfájás pms tünetek nem pedig terhességi. A hányinger a terhesség megállapítása után jelentkezik úgyhogy nem abból fogsz rájönni.

De nyugodtan vegyél egy tesztet és akkor biztosan meg tudod nyugtatni magad.

jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Az első aktus után nekem is késett, az “normális”.

Ne stresszelj, mert az is rátesz egy lapáttal.

Meg fog az jönni.

jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
valoban elég sokat stresszelek szinte az aktus óta ami mar egy honapja volt es a gumi nem volt serult. legnagyobb félelmem hogy terhes leszek ilyen fiatalon, ezért szinte alig elveztem a szexet
jan. 2. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj ma egy tesztet, ha az vagy akkor kimutatja már tutira.
jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Nekem 3 hónapig nem jött meg az első után
jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes lennél, már most kimutatja egy teszt. A nyugalomért megéri megcsinálni.

De szerintem nem vagy terhes, legalábbis nemigen van esélye.

jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
17 evesen nem lenne jó, illetve ésszel védekeztünk tehát...
jan. 2. 13:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond szerintem, nekem is késett az első aktusom után, illetve írod, hogy stresszes is vagy ez miatt.Hogy megnyugodj tesztelj egyet.Ha az negatív akkor csak késik, megfog jönni ;)
jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
bele sem merek gondolni mivan ha pozitiv lenne😪
jan. 2. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!