Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteges ha zavar hogy mindenki...

Beteges ha zavar hogy mindenki azt mondja lányom lesz, és ez rosszul esik, mert fiút szeretnék?

Figyelt kérdés
Volt már így valaki? Ha végül az a nemű lett amit nem szerettél volna, meg tudtál vele békélni?
2023. szept. 27. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

1. Beteges, ha mindenki ránézésre meg akarja mondani, milyen nemű lesz a gyereked.

2. Beteges, ha nem tudod elfogadni, ha bármilyen nemű lesz a gyereked.

2023. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Majd megbékélsz vele ha mégis lány lesz (jól értem, hogy még nem tudjátok a nemét, csak jósolgatnak a többiek?)

Amúgy én meg lányt akartam jobban, de fiú lett, 2 napig néztem az utcán keserédesen a lányokat tologató anyukákat, onnantól átállt az agyam fiú üzemmódba. Azóta, hogy megszületett már el sem tudnám képzelni, hogy lányom legyen most 1 éves már. Na jó talán a következő lehetne lány.

Ilyenkor szokásos kötelező mondat a végére: mindegy csak legyen egészséges ( milyen igaz).

2023. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálam is így van. Anyósomék rögeszmésen lányunokát akarnak. Bár nem vagyok még terhes, de mi lesz, ha fiam lesz? Akkor a torkomnak esnek, vagy mi? :D De olyan is van, aki meg rögeszmésen fiút akar. Szerintem meg tök baromság ezen rugózni, mert úgysem mi döntjük el, mi lesz. Az lesz, akinek lennie kell :)
2023. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem beteges. Nagyon kevesen vannak olyanok,, akiknek tényleg mindegy, hogy mi lesz. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy egyik irányba se billen a mérleg. Tény és való, hogy az egészség a legfontosabb (tudom, mert a koraszülött ikreimet vesztettem el) de amikor újra terhes lettem, jobban vágytam egy kislányra, mint egy kisfiúra, mert mindig is lányos anyának képzeltem magam. De ha fiam lett volna, akkor is ugyanúgy szerettem volna, mint a lányomat.
2023. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Még nem tudjuk egyébként hogy mi lesz.
2023. szept. 27. 12:37
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

A másodiknál nekem is folyamatosan mondogatták, hogy tuti fiam lesz. Valahol engem is idegesített, mert a nyakam tettem volna rá, hogy kislány, mivel volt már egy lányunk, és a családban is csak lány unokák voltak. Aztán jött a 4D és kiderült, valóban van valami a lába között.

Természetesen meg tudtam vele békélni, de féltem, mert volt egy olyan érzésem, hogy ha fiam lesz, akkor auti vagy valami hasonló lesz. Nesze nekem! Van egy majdnem 5 éves auti fiam.😅

2023. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Már van egy fiam, most várandós vagyok. Mindenki, de tényleg mindenki azt mondta lány lesz/lánynak kell lennie. Én zsigereimben éreztem, hogy fiú lesz de igazából annyira nem érdekelt mi lesz, csak rendben legyen minden. Aztán kiderült, hogy fiú és mindenki első mondata, hogy nem baj az! Végtelenül rosszul esett, hiszen én egy másodpercig csak sajnáltam, hogy 2fiam lesz. Mindenkire mérges voltam, már el se akartam árulni, nehogy megkapjam a sajnálkozást. Azóta kitaláltam mindenféle frappáns visszavágást, amiből rögtön leesik nekik, hogy feleslegesen próbálkoznak, én gyereket akartam nem fiút vagy lányt.
2023. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

Elsőnél lányt szerettem volna, de nem bántam, hogy fiú. Masodiknál mindegy volt, mert mindkettőnek örültem volna (szintén fiú lett), harmadiknál már nagyon lányt szerettem volna... bűntudatom is volt sokáig, mikor sírtam, mert megtudtam, ő is fiú. Most irtó büszke vagyok rájuk és érkezik a negyedik. Persze, az álmom volt, hogy megadasson, hogy lány, de érdekes módon most nem bántam volna, ha megint fiú, mert annak örültem, hogy érkezik (sajnos tavaly kétszer vetéltem)...

De megadatott! Hidd el, akármi is lesz, nagyon fogsz neki örülni és szeretni fogod magáért és nem azért, milyen nemű!

2023. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Beteges, hogy mindenki megmondja, mi lesz.

Beteges, hogy mindenki azt mondta, lányom lesz, mert ettől meg attól vagyok rosszul és ezt meg azt ennék, akkor biztosan lány, mert nálunk csak lány lehet.

Beteges, hogy prena tesztből megállapították, hogy fiú, de akkor sem hitték el, mert ilyen márpedig nincs, hogy vérvételből megmondják.

Lányt szerettünk volna mindketten, ezért biztos voltam benne, hogy csakis 100%-ban fiú lehet, nem is éltem bele magam, hogy lány lesz. Kicsit csalódott voltam, mikor kiderült az eredmény. Imádom a kisfiam, örülök, hogy ő jött, nem cserélném el egy lányra sem.

2023. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Kislányt akartunk, fiú lett.

Imádom az első pillanattól kezdve, és nem is tudnám elképzelni másképp.

2023. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!