Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt negatív, két napja...

Teszt negatív, két napja reggeli rosszullét és hányás ,mellfajdalom.. bővebben lent?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két napja reggelente hányingerem van, egyszer hánytam is aztán azóta mintha elvágták volna, tegnap ugyanez volt sőt egyszer meg is szedultem picit. Ma reggel csináltam egy 25-ös tesztet ami negatív lett, majd most délelőtt meg is jött a menzeszem bár elég kevés ami viszont furcsa ,hogy egyáltalán nem gorcsolok pedig én minden honapban szoktam mióta csak először megjött a másik pedig,hogy nem múlik a mellfajdalom pedig aznap már nem szokott fájni amikor megjon. Járt már így valaki? Mi lehet az oka? Aggodnom kellene?

Előre is köszönöm!



jan. 3. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teszt negatív, meg is jött, vérzel. Szerinted?
jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem terhesség miatt, akkor pozitív lett volna a teszted. Mindig van egy első, nálad pont most.
jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy terhesség miatt egy szóval sem. Mivel megjött elkonyveltem,hogy az biztos nem. Csak nem tudom kellene e aggodnom akar egy ciszta bármi miatt lehet e ilyen. Ennyi volt a kérdésem nem az,hogy terhes vagyok -e. Mivel az nyilván nem..
jan. 3. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem menstruáció előtt szokott hányingerem lenni. Amúgy felesleges figyelgetni a jeleket, nálunk 3 év után sikerült a baba, hidd el minden hónapban a próbálkozás óta elöjött valami szokatlan
jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!